Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mertek egyedül autózni a...

Ti mertek egyedül autózni a babátokkal? Lányom 4 hónapos és sokszor végig üvölti az utat ha megyunk valahova. Nem tudom ha ketten mennénk mit csinálna nem merek elindulni.

Figyelt kérdés
2012. nov. 24. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, csak két gyerekkel... emiatt csak közeli programokat szervezek hármónknak, a nagybevásárlásokat meg a férjem végzi.
2012. nov. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom is ilyen. 3 és fél hónapos. Ha a férjem vezet én hátra ülök mellé, mert csak akkor jó, ha a cumi a szájában van, amit persze kiköp, vagy kiejt percenként.

Nem szívesen indulok el vele egyedül. Egyszer voltunk orvosnál, akkor szerencsém volt, mert bírta azt a kétszer 10 percet.

2012. nov. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kénytelen vagyok. Csak mellette van egy nagyobb, de nem nagy tesó. A múltkor 110 km-t ordított torkaszakadtából. Konkrétan a kiakadás szélén voltam, de nem tudok mit tenni.
2012. nov. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igen én is ettől tartok. De sajnos kiköltöztünk a városból és bevagyunk zárva a négy fal közé. Amig nem költözünk vissza remélem hamar addig muszály lesz mennem vele. Hát majd kiderül mit fog csinálni nekünk olyan 40 km be az út.
2012. nov. 24. 15:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindkét gyerekemmel pár hetes koruktól fogva egyedül mentem szinte mindenhová, mert a párom folyamatosan dolgozott. Sosem sírt egyikük sem, talán mert hamar hozzászoktak.

Közeli helyekre persze gyalog mentünk, azt is nagyon élvezték, de szerintem még mindig kényelmesebb kocsival járni, mint tömegközlekedéssel.

2012. nov. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 porcukormókus ***** válasza:

Az én lányomnak is volt ilyen időszaka kb. 3-4hónapos korában, de szép lassan leszokott róla. Ugyanis ha menni akartam valahova, akkor ebből azért nem csináltam nagy ügyet, elindultunk. Persze, iszonyú idegesítő úgy vezetni, hogy a hátad mögött a kicsi fejhangon üvölt, na de attól az élet még nem áll meg.

Aztán valahogy abbamaradt, és azóta jókat durmol az autóban. Szóval kitartás, ez az időszak is elmúlik valahogy! :)

2012. nov. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen ez igaz. Köszi:)
2012. nov. 25. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!