Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen feltételek vannak...

Milyen feltételek vannak arra, hogy valaki szociális házat igényelhessen? 1 gyermek érkezése lesz!

Figyelt kérdés
2008. jún. 1. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha házat nem is de lakást szoktak igényelni. Az önkormányzatnál a lakásosztályon kell kérni egy igénylő lapot, azt két példányban ki kell tölteni és keresetigazolással együtt beadni. Az indoklásba be kell írni, hogy jön a baba, és hogy ez miatt nem tudtok számotokra megfelelő lakást fenntartani. Igazából feltételei nincsenek, csak rohadt nehéz ilyen lakáshoz hozzájutni. Én is adtam be igénylést, a havi jövedelmem 40 ezer GYED meg a családi pótlék, apuka lelépett, itt vagyok egy fél éves gyerekkel anyámnál a félszobában. De nem kaptam lakást, pedig még kérvényt is írtam, de azzal indokolták, hogy én legalább GYED-et kapok, és nem csak GYES-t. Meg, hogy "csak" egy gyerekem van, örüljek. Szóval ne fűzz hozzá túl nagy reményeket, nekem a nő megmutatta a paksamétát, hogy idén kik kaptak lakást, csupa olyan, hogy beadták az igénylést 1990-ben, meg hasonló dátumok, és mindkét szülő munkanélküli, plusz 4-5 gyerek. És nem pici városban lakom, hanem megyeszékhelyen, szóval szerintem nem mostanában lesz nekem szociális lakásom. De azért beadni nem árt az igénylést, csak ne nagyon tervezz ezzel.
2008. jún. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod,lakásra gondoltam én is csak férre írtam,hát nagyon sajnálom,hogy nem kaptatok ilyen a mai világ!Hát még hátha sikerűl nektek is,csak kitartás.
2008. jún. 1. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!