Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális az ekkora méret egy...

Normális az ekkora méret egy 4 évesnek? Kicsit intimebb téma

Figyelt kérdés
Ismerősöm kisfia 4 éves múlt, és hatalmas a kukija..és állandóan áll neki! Az anyja azt mondja a doktor szerint nagy ugyan, de még nem tudnak ellene semmit tenni. Van egy öccse, neki teljesen átlagos méretű. Mitől lehet az, hogy neki meg akkora és állandóan áll? Hallottatok már ilyenről?

2013. jan. 14. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, örüljenek neki.
2013. jan. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

Milyen "rendes" vagy,hogy kiteregeted az ismerősöd gyermekének méreteit! :/

Biztosan örülne neki,ha tudná.

2013. jan. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jaaaaaj, "kedves" 2. azért ennyire ne essünk túlzásba! :-D Olvasgass bele a kérdésekbe hány és hány olyan kérdés van, ami nem a saját gyerekéről szól!!!!!! Nem névvel, településsel, irányítószámmal írtam, egyszerűen nem akarom elhinni, hogy ilyen van valakinek...
2013. jan. 14. 19:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Először is, nincs semmi rossz, hogy próbálsz utána járni, hogy a barátnőd kisfia egészséges-e! Egy jó barát segít ahogy tud, ezért nem jár semmi képen sem megrovás..mivel itt ugye név nélkül vagyunk!

Másodszor, a az én ismerősöméknek is volt ilyen probléma, és UH-vizsgálaton derült ki, hogy valami oknál fogva, rengeteg víz szaporodott fel a kisfiú szöveteiben. Csak vízhajtót kellett adni a kis srácnak, és helyre jött 1-2 héten belül!!

2013. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát furi , de az orvos nem mondott rá semmit? Azért én biztos hogy továbbmennék vele egy másik orvoshoz is , legfeljebb rámsütik hogy túlaggódom, de ez hogy FOLYTON áll nem is lehet olyan jó érzés tudtommal úgy pisilni is nehezebb pl. Ha "csak" nagyobb neki az lehet egyéni sajátosság. Nekem is két fiam van egyiknek kisebb másiknak meg elég nagy a kukija és kinézetre is tök más a kettő. Pedig ugyanaz az apjuk.
2013. jan. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó válaszadóknak! Vitték gyerekorvoshoz, mert az óvónéni elküldte őket, hogy ez így nem normális állapot. Sokszor piszkálja magát, nyáron nem lehet gatyó nélkül sem. Tényleg aggódom érte, engem elrémít! Nekem is van fiam,még picike,de pont ezért kérdeztem, hogy hallott-e valaki ilyenről, mert szerintem ez nem normális dolog. De ezek szerint ne hagyják lerázni magukat!
2013. jan. 15. 07:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy " még nem tudnak ellene semmit tenni"? Miért mikor tudnak?
2013. jan. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsó válaszadónak: az anyuka vitte orvoshoz a gyereket, mert szerintük sem normális állapot. A doki azt mondta, hogy még növésben van a gyerek, addig nem "piszkálják". Ezzel elintézte. Állítólag egy ér a hibás, de még az sem biztos, ez csak találgatás. Magánorvosra nincs pénzük, a gyerekorvosuk meg nem foglalkozik a témával. Adtam volna kölcsön, de nem fogadták el, mondván, hogy soha nem kértek kölcsön senkitől...
2013. jan. 15. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!