Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon téma? Szerintetek...

Tampon téma? Szerintetek melyik jobb a tampon vagy a betét? A tampon mennyire biztosnságos? Ha nem bírom kiszedni akkor mit csináljak? Melyik a megfelelő méret az első tamponhasználatra?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és szeretnék áttérni a tamponra,de elöbb jó lenne pár dolgot megtudni róla.Légyszi normális válaszokat.
2010. ápr. 11. 16:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
65%
Én tampont használok, 14 éves korom óta (akkor jött meg), minivel kezdd. Ja és persze éjszakára ne használj tampont, csak a suliba, napközben. Ne félj, ki fogod tudni szedni.
2010. ápr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki az OB minit:)

Pici egyszerű felhelyezni,szal tökéletes,ha esetleg sok a vér ami jön akkor áttéhetsz Ob normálra is:) De ott a tájékoztató benne

2010. ápr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
51%
Második vagyok...Mért ne használjon éjszakára??? Semmi baja nem lesz tőle...betét éjszakára-->elcsuszik átázik kényelmetéen stb.
2010. ápr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
85%
tampon! jobban szeretem. legelsőnek is Super-t raktam be. először kicsit furcsának fogod találni. de nem kell megijedni. és próbáld minél mélyebbre, mert ha nem,akkor az ülésnél nagyon kényelmetlen lesz:S én így jártam:DD
2010. ápr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
75%
Mert nem szabad 8 óránál többet benned lennie a tamponnal.
2010. ápr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
58%
*tamponnak
2010. ápr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
38%
16:15 te tamponnal alszol??? fúj milyen undorító már. bealvad az egész a hüvelyedbe... ez rohadtúl undorító és egészségtelen...
2010. ápr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
73%
Én inkább a betétet javaslom de ha tampont akarsz te döntöd el .kezd minivel. amugy én 20 vagyok és szűz és fáj ha beteszem szoval ezért nem szeretem csak ha vizbe megyek akkor használom.
2010. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
47%
Igen tamponnal alszom és nem egészségtelen. Lefekvés előtt kicseréled reggel ahogy felkelsz kicseréled...Jobb mint a betét ami miatt nem lehet aludni mert csuszkál meg stb... Benne van a beteg tájékoztatóba is hogy lehet azzal aludni. Ti vagytok undorítóak igénytelenek.
2010. ápr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
68%
Én is tamponnal alszom,sokkal higiénikusabb és kényelmesebb!!Kinek van kedve tocsogni a vérben?!Főleg,ha melletted alszik életed párja,és nem nyúlhat a lábad közé,mert ott van egy "alien" (és nem a csubakka fílingre gondolok)..az élettől elmegy a kedve..Így meg fel se tűnik neki sem, és nekem sem.Szval használd csak kicsi lány nyugodtan a tampont,pikk-pakk hozzászoksz,és legalább hordhatsz tangát feszes nadrággal,és semmi nem csörög a lábad közöd!!
2010. ápr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!