Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ikrekkel (akár egy vagy...

Ikrekkel (akár egy vagy kétpetéjű), testvérekkel kapcsolatban milyen téma érdekelne titeket amiről szívesen olvasnátok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi időt érdemes velük külön tölteni, mikortól?

Közös vagy különszoba?

Óvodába/iskolába együtt vagy külön?


De nem tudom, hogy milyen témára gondolsz :) Engem most ezek foglalkoztatnak, főleg az első aktuális. 1 évesek. Általában együtt vagyunk velük, még csak olyan történt, hogy az apja elvitte az egyiket magával vásárolni :)

De érdekelne, hogy mikortól érdemes külön programokat is szervezni, hogy ne mindig csak együtt legyenek. Illetve csak egy gyerekre is legyen idő/odafigyelés.

2012. dec. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az alvás, altatás téma érdekelne.

Mi most azt gyakoroljuk, hogy mindenki aludjon a saját ágyában. Jelenleg a mieink (2 éves egypetéjű fiúk) együtt ill. velem alszanak el, aztán bepaterolom őket az ágyaikba (már nem rácsos, hanem rendes gyerekágy), éjjel felkelnek, engem akarnak, stb.... szóval még mindig úgymond egymás fenekében vagyunk.

Magyarul arról olvasnék, hogyan válik egy iker önállóvá, és nemcsak anyutól, hanem a testvérétől is függetlenebbé, mikor egész életében, már magzati korától másodmagával volt.

2012. dec. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
engem főleg a szoptatás érdekelne, maga a szülés, hogy egy kiságyban vagy inkább kettőben, nehéz őket megkülönböztetni-e, egyszerre vannak fent vagy külön, hogy kell csinálni hogy mind a kettővel ugyanannyit foglalkozik, és egyformán szeretjük e a kettőt, ezek foglalkoztatnak a szülés közeledtével
2013. febr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amire én lennék kíváncsi azt már le írták :)
2013. febr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!