Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mások, akik szintén albérletbe...

Mások, akik szintén albérletbe vállaltak babát, mint mi, Nektek is voltak kétségeitek?

Figyelt kérdés
Azóta sikerült saját otthonba költözni?

2013. jan. 15. 13:31
 1/4 Jégtánc ***** válasza:
Nem,és nem.Miért vannak kétségeid?
2013. jan. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. Miért is lennének kétségeim? Olyan albérletbe vállaltuk a babát, ahol minden le van tisztázva, van szerződés és a tulajjal is jó viszonyban vagyunk. Bár a házat pár éven belül szeretné eladni, de az életben nem fogja tudni (sokat kér érte), szóval emiatt sem aggódom. Sajnát házra még nincs kilátásunk.
2013. jan. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ami egy albérlet miatt kétely lehet, az jöhet gyerekkel is, meg nélküle is. Az első gyerekem is albérletbe született, most már 13 éves. Lakásra nincs kilátásunk. Ha arra vártam volna, hogy majd, ha minden meglesz... nah akkor sose lett volna családom! Most megint babát várok, 18 hetes vagyok és albérletben, ahonnan nagyobba kell költöznünk.
2013. jan. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek kételyeim. Mi is "tiszta" albiban vagyunk, tehát szerződéssel, kaucióval stb. Sőt, közjegyzővel hitelesítettük a szerződést, így állandóra be is vagyunk jelentve. Nincs gondom így az orvosi ellátással sem és be tudtam adni a bölcsibe is a kérelmet.

"Saját" hiteles lakás nem érdekel, nem fizetek a banknak vissza 6 millióra 18-at, ráadásul oda lennék kötve egy lakáshoz, ami 10 vagy 15 év múlva már nem biztos, hogy megfelelő. Én szeretem az albérletet, persze ehhez mindkét fél intelligenciája és hozzáállása kell. Mi mindent fizetünk időben és rendben tartjuk a lakást, a tulajok pedig normálisak, ők is korrektek.

2013. jan. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!