Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legviccesebb vagy...

Mi volt a legviccesebb vagy legfurább kérdés, amit a terhességed alatt feltettek neked?

Figyelt kérdés

Nekem az volt a legviccesebb, amikor az akkor 18 éves tanítványom (lány) megkérdezte, hogy mi a baj, amikor nagyon rugdosott a babám, és látta, hogy kellemetlen nekem. És amikor mondtam neki, hogy mi van, akkor csodálkozva visszakérdezett, hogy "Érzed, ahogy mozog?" Ezen még ma is mosolygok mindig.

Volt nektek is ilyen megmosolyogtató élményetek?



2013. jan. 15. 15:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Tőlem pl múltkor azt kérdezte egy másik rokon kismama, hogy tényleg lehet e hallani ahogy csuklik a baba a pocakban? mert egy nemrég szült szintén rokon hölgyemény ezt mondta neki :) No komment...
2013. jan. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor két kb 25év körüli kismama azon elmélkedtek hogy a sima 2d ultrahang is annyira káros e mint a 4d! Az egyik magyarázta a másiknak hogy ő hallott olyan esetről hogy a 4d ultrahangtól felforrt a magzatvíz és baj lett belőle! Hát én ezen nem tudtam eldönteni nevetni kellene vagy sírni!
2013. jan. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
és engem is próbáltak bevonni! szóval tőlem is megkérdezték nem e aggódok! utolsó voltam csak ez lemaradt:-)
2013. jan. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden alkalommal mikor párom nővére átjön a kislányával (2 éves múlt),mindig mondja várom már a Milánkát,és nekem is van!Megkérdezem tőle mid van neked is?Erre ő ujjal mutogat a pocakjára és mondja baba a pocakomban! :D

Már százszor hallottam tőle de mindig megnevettet.


35hkm

2013. jan. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer csuklottam egyet, erre a férjem megkérdezte: Ez most te voltál? :)
2013. jan. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Kismamák számára fenntartott labor előtt ültünk, vártuk, hogy sorra kerüljünk. Két másik pocakos anyuka beszélgetett:- Nekem a védőnőm beírta a könyvembe, hogy nézzék a "toxoplazmát". Te is félsz attól, hogy elkapod? Mire a másik: én már a terhesség előtt is beoltattam magam ellene, meg a gyerekeket is, mert nem bírom amikor valakinek folyik az orra mellettem. Felém fordul, az első: Te is oltásra jöttél?
2013. jan. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ezek nagyon jók, köszi, hogy leírtátok!

Nekem egyszer a párom kérdezte meg, hogy miért nem lehet hallani, ahogy sír bennem :)) Hát azon is jót nevettem :))

2013. jan. 15. 16:15
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a párom volt nagyon cuki ,mikor kiderült a terhességem annyira örült és a következő mondata ez volt szó szerint: " anya vigyázz ki ne pisild" :D :D olyan cuki volt.... :)
2013. jan. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

ezek nagyon jok!!!


nekem van egy 2.5 eves kislanyom, 33 hetes a pocakom. egyik nap mutatoujjat huzogatja a pocakomon, kerdem mit csinal? erre o: felvagom a hasad es kiveszem, beteszem az enyembe a kistesot! cuki volt, nagyon varja mar:)

2013. jan. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 krisztivan ***** válasza:
100%
7.hónap,hatalmas hassal.Kérdés: Terhes vagy? Mondtam,nem csak sok volt az ebéd:-))
2013. jan. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!