Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha párotokkal van a gyerek,...

Ha párotokkal van a gyerek, felborul a gyerek napirendje?

Figyelt kérdés

Nálunk az apa lágyszívű is meg pihenős tipus. Háztartáson kívűl semmi aktív elfoglaltsága nincs itthon, tehát ha a gyerekkel van akkor is felfekszik az ágyra, ott játszadoznak de mivel túl csendes és nyugalmas a dolog hamar bealszik a lányom. Így az ebéd utáni alvása délelöttre esik, viszont az esti lefekvés is korán jön. Ma például fél 7-kor.

Semilyen erőfeszítésem nincs már, hiába próbálom a gyereket a bölcsis napirendhez szoktatni. Ha az apja itthonvan gáz van. De torkig vagyok azzal, hogy az apját is úgy keljen piszkálni, hogy ne engedje meg a lánynak a súrú alvást. Neki kényelmes, de nekem már rosszul jön, mivel így még a magamra szánt idő is elpazarlódik.


2009. aug. 29. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha éjjel alszik a pici,nincs vele semmi gond.Ha a bölcsibe megy,akkor ott úgyis az ottani napirendhez fog szokni.
2009. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen ezt én is tudom, de azt is hogy álmos terészete miatt kínlódni fog ez meg nem biztos hogy megszeretteti a bölcsit vele. remélem lesz annyi érdekesség ott ami ébrentartja
2009. aug. 29. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi közösen megbeszéljük férjemmel az ilyen napirendi dolgokat is, bármelyikünk van vele, a napirend nem változik. Ha ebben nem értetek egyet, mi lesz később, ha majd ki mit enged meg a gyereknek tipusú szituációk lesznek? Szerintem beszéld meg vele, hogy ez nem a te hobbid, hanem a gyerek érdeke.
2009. aug. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mi tartjuk a napirendet, a nyáron dolgoztam néhány hetet, ezalatt a 16 honapos fiam volt anyummal és férjemmel 2-2 hetet. megbeszéltuk a szokásainkat, és mindketten tartották is..orulok, hogy egyáltalán a kicsi kialakította magának, mert korábban volt pár ossze-vissza kusza honap, és nagyon nem szerettem, szoval most vigyázok rá....

amugy érdekes, az én férjem is a lefekszem mellé-típus:)ha magátol kiviszi sétálni vagy játszani, alig hiszek a szememnek:)ezek a pasik...

2009. aug. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!