Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valakinek Bergon q12...

Van valakinek Bergon q12 babakocsija?

Figyelt kérdés
Meg vagy vele elégedve? Mekkora a mózes része? Mennyi volt az ára?
2013. jan. 16. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel. Tetszik a kocsi. Én 60-70 körül láttam újonnan. Azt viszont nem tudom milyen a törésteszteje a hordozónak.
2013. jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
60-70 körül? Az nagyon jó! Hol nézted? Én 100körül láttam, azért az nem lenne mindegy! :) Annyit nem tudnánk adni érte sajnos! Pedig tetszik, és megfelelő lenne, ahogy olvastam a tulajdonságait, jó kis kocsi!!
2013. jan. 17. 08:49
 3/11 anonim ***** válasza:

A budapesti Bergon bababolt honlapján láttam kb 70-ért, de a különböző kiegészítők felturbózzák az árat. Ide érdemesebb személyesen elmenni, de lehet rendelni is.

Még vacilálunk a márkák között, de a bergon is listás, ezért lsőre a nyíregyházi Pelikán ugrott be, mert itt vannak hasonló kocsik 60-70 körül.

2013. jan. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ. Én imádom az enyém. Amikor lift nélküli házban laktunk, akkor nem volt jó, mert külön kellett levinni az alját és a mózest, mert együtt képtelenség volt megemelni. Illetve pont ezért, mi az autó csomagtartójában tároltuk az alját. A mózes hatalmas. Mi 7 hónaposan cseréltük le és ekkor már bőven 9 kg felett volt a lányom és hosszú is. Kosara nagyon nagy, nekem befér egy közepesen nagy bevásárlás és bírja is a strapát. Én magas vagyok (177cm) így a tolókar is remek, hogy állítható. A legtöbb kocsi, amit próbáltam, túl alacsony volt nekem. Illetve ami nekem még jó, hogy széles is a tolókar. Van egy graco mirage futkosó kocsink is, de az elég keskeny és nekem nem is kényelmes tolni. A hordozót még 1 éves korában is használtuk egy nyaralás alkalmával, tehát az is tágas. Az biztos, hogy iszonyat nehéz, de ha ez nem zavar, akkor csak ajánlani tudom.:)
2013. jan. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi két éve vettük akciósan az egyik kisváros bababoltjában és így volt kb. 79 ezer Ft. De amúgy ha minden kiegészítőt akarsz rá, akkor 99 ezer Ft. Húzós, de én nem bántam meg.
2013. jan. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Családi házban lakunk, pár lépcsőfokot kell majd csak cipelnem, így a súlya nem lesz akadály! Ha csak ennyi a hátránya, az simán belefér! :) Tetszik nagyon, csak az ára az tényleg húzós, de elhiszem, hogy megéri! Akkor már értem, én azt az árat láttam, amihez minden kiegészítő hozzátartozik.

1.,2. válaszadó, még azt megkérdezhetem, csak kíváncsiságból, hogy még ezen a kocsin kívül nálatok melyikek listásak? Ami ehhez hasonló, de árban 60-70ezer körül van?

2013. jan. 17. 14:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Vannak kritériumaid?
2013. jan. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Anmar hilux /mondjuk ez inkább 80-as/

Raf-Pol fenix

Thomas bomble bee /bár ezt kicsinek tartom/

Tako -nagyon sok fajtája van, de véleményt még keveset olvastam róla

Kundert gold/silver- ezek ránézésre tetszenek, de sok rosszat lehet róluk olvasni.

Szeretnék úgy választani, hogy a következő babát is kiszolgálja.

2013. jan. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én is olyat szeretnék, ami kiszolgálja a babát pici korától egészen addig, amíg igénye van a babakocsira, tehát mindenképp multifunkciós. És jó lenne, ha majd a testvére is tudná használni és nem kellene újat venni a következő babánál!

Legyen tágas mózese, biztonságos, kényelmes sportrésze, könnyen összecsukható legyen, beférjen az autó csomagtartójába, 4 kereke legyen, ami legyen bolygókerekes, fixálható. Állítható, egybefüggő tolókarja legyen, kocsiba használható hordózója, és egyéb tartozékai (rovarháló, esővédő, lábzsák, táska) lehetőleg legyenek hozzá, ne kelljen külön venni. Kb nagyjából ennyi, ami hirtelen eszembe jut. :)

2013. jan. 18. 12:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Mekkora kocsitok van? Nekünk egy pici ford fiesta és abba éppen hogy befér úgy, hogy a hátsó kerekeit leveszem. Viszont mellé már nem tudok semmit rakni. A kombi toyotaban se nagyon tudtam mellé pakolni cuccokat, mert ugye úgy nem lehet összecsukni, hogy rajta van a "feltét".
2013. jan. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!