Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek bergon 2dx...

Van valakinek bergon 2dx babakocsija? Meg van vele elégedve? Előnye? Hátránya?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem Bergon iker babakocsim van, a szomszédban egyes bergon van. A tapasztalat szerint általánosságban kijelenthető, hogy nagyon jó kis kocsik ezek. Strapabírók, szépek, kényelmesek!
2011. aug. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is Bergon ikerbabakocsim van és nagyon szeretem. Kicsit ugyan szokatlan még, hogy olyan nagy (ezért is hívjuk babakamionnak), de egyébként nagyon meg vagyok vele elégedve. Jól irányítható (nagysága, szélessége ellenére is), kényelmes és szerintem mutatós is.
2011. aug. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekünk ilyen van,nagyon szeretjük.

előnye:

-nagyon nagy,tágas,pedig a fiam kis husis,de szétterülve is elfér(t) benne.

-könnyű irányitani

-átfordithatós a tolókarja

-jó nagy a"csomagtartója" :)

-óriási kerekek(2)+2kisebb bolygós,de azok sem kicsik

-lábtartója is állitható

-több fokozatban dönthető,teljesen vizszintesig is

hátránya:

-dög nehéz,tehát ha tömegközlekedésen/re is használod,arra nem annyira jó a nehézsége miatt,meg a nagysága miatt

-sok helyet foglal pl a csomagtartóban,tehát kis csomagtartójú kocsiba be sem fér


hirtelen ennyi jutott eszembe,mi újszülött kortól használtuk,aztán 6-7hónapos kora körül vettünk mellé egy sportbabakocsit is,az jóval könnyebb,mert buszozunk is néha.De nem adnám el semmi pénzért,mert télen visszacseréljük erre,a hóba is jól irányitható,na nem a félméteresbe,mert abba elakad még ezzel a nagy kerékkel is,meg a bolygókereken lévő fékbe,vagyis a kettő közé(fék-kerék) bemegy a hó,és nem forog a kerék,de ez csak a nagy hónál van.Remélem tudtam segiteni.

2011. aug. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,szeptemberi babának kellene,ezért gondoltunk nagy,mélykocsira.Falun lakunk,családi házba 2 lépcső van összesen,így a súly nem gond,kombi autónk van,csak azt nem tudom,hogy mondjuk egy kirándulásnál tesó cuccai mellé is beférünk-e majd.Anno tesónál kölcsönkaptunk babakocsit,az is ilyen hasonló nagy volt.

Kedves utolsó:Egy mózeses 3:1 babakocsira sem cserélnéd el?

2011. aug. 21. 12:22
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.Neki már nem kell mózes,13 hónapos már,meg télen azt fogjuk használni(bergont),ezért nem :) De ha használtan szeretnél venni,akkor teszveszen,vaterán..stb-n nézz körül.
2011. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jaa,nem így értettem,ha újra vennél babakocsit,melyiket választanád,ezt a bergont,vagy egy mózeses szettet-persze ha a pénz se számítana...
2011. aug. 22. 07:11
 7/7 anonim ***** válasza:
jaa értem :) Hát figyelj,ha nem számitana a pénz,akkor lehet másfélét vennék,de csak a súlya miatt.Teljesen megvagyok elégedve ezzel is.Nagyon jó árba volt.De ha ugyanez a bergon kocsi lenne könnyebbe,akkor ha sok pénzem lenne se vettem volna másikat:)Szerintem minden olyat tud,mint egy 200 ezer ft-os babakocsi...annyi hogy ehhez nincs mózes,de mi azt sosem használtunk,nem is szerettem volna olyan kocsit.
2011. aug. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!