Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » GYED mellett van valamilyen...

GYED mellett van valamilyen keresetkiegészítésetek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy GYED mellett nem lehet munkát vállalni, de attól még egyéb jövedelem szerzése gondolom nem tiltott. Gondolok itt olyan munkákra, amit otthon lehet végezni. Nektek van ilyen? Kíváncsi lennék, mert szeretném lekötni magam valahogyan arra a néhány szabad órára, amim van.
2013. jan. 17. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"egyéb jövedelem szerzése gondolom nem tiltott. " csak a szerzői jog védelme alatt álló alkotásért járó díjazás nem tiltott, minden más jövedelemszerzés igen.


De sokan készítenek ezt-azt, varrnak, kreatívkodnak (pl: [link]

2013. jan. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem lehet befektetni, tőzsdézni, semmi? Ezt azért nem hiszem el, ha adót fizetek utána.

Aztán csodálkoznak, hogy senki nem vallja be az ilyen-olyan jövedelmét.


Akkor úgy teszem fel a kérdést, hogy mit lehet otthon csinálni, ha eltekintünk attól, hogy mit enged meg a törvény?

2013. jan. 17. 14:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan semmit!!!

Maszkban ha tudsz nyelvet, adhatsz gyerekeknek nyelv órát, vagy varrhatsz ezt azt, amit eladsz.

2013. jan. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Golan Trevize ***** válasza:
100%

"Akkor úgy teszem fel a kérdést, hogy mit lehet otthon csinálni, ha eltekintünk attól, hogy mit enged meg a törvény?"


Masszázs, például.

2013. jan. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mlm-eztem, de semmire nem mentem vele. Abba is hagytam. Kézügyességem nincs, ez is kilőve.

Próbálkozhatsz mindenfélével, de szerintem inkább pihenj :)

2013. jan. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igazad van a pihenéssel is, kedves előző, de már több, mint 1 éve itthon vagyok, kipihentem magam. És hiányzik a korábbi tevékeny életem. A kézügyességet igénylő dolgokhoz be kell ruházni az elején, megvenni a szükséges eszközöket. Viszont ha nem jön be, ha nem vagyok elég ügyes, vagy ha megunom, akkor ablakon kidobott pénz.


A tanítás nem rossz ötlet!

2013. jan. 17. 14:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt. Igaz ehhez szerencse is kellett, mert egy barátom keresett meg azzal, hogy segítsek a munkájában mert nem győzi, így otthonról pár óra munkával tudtam keresni pénzt.
2013. jan. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmi lenne jó nekem is. De feketén senki nem tud fizetni, legalábbis az ismerősi körömben nincs ilyen. A munkahelyemen biztosan tudnék mit csinálni, de fizetni ők sem tudnak fű alatt. :(
2013. jan. 18. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!