Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy év megszakításos védekezés...

Egy év megszakításos védekezés mellett hogy hogy nem estem teherbe?

Figyelt kérdés
Úgy vagyunk vele, hogyha jön a baba jöjjön, ha nem nem, ezért megszakításossal csináljuk, már egy éve. De mért nem esek teherbe? Baj van velem vagy vele vagy csak így jön ki?
2013. jan. 15. 18:30
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
93%
Ha mindegy h összejön-e a baba akkor miért megszakítással csináljátok?
2013. jan. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
83%

megszakításos VÉDEKEZÉS


tehát a nem kívánt terhesség ellen védekeztek


így hogy akarsz teherbe esni?

persze esély van rá, de talán nem kéne "megszakítani"

2013. jan. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább megfordítanám a dolgot. Védekezés a megszakítás is, de nem 100%-os. Vagyis nagymértékben lecsökkenti a teherbeesés lehetőségét. Azon "szerencsések" közé tartozol, akiknél ez megfelelő védekezésnek minősül.


(Nem mellesleg van aki nem védekezik sehogy és mégsem sikerül teherbe esnie 1 év után sem...)

2013. jan. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azt nevezik "mázlinak"

Ami úgy látom nem is tetszik annyira. :)

Akarjátok, meg nem is? :)

Ha akarjátok, akkor több esélyt kellene adni neki, ha meg nem , akkor meg védekezni...

2013. jan. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ismerősöm, ők 5 évig védekeztek így és nem lett baba. Amikor akartak első hónapban összejött.

Mi is 1 évig így csináltuk, nem lett volna baj, ha becsúszik a baba. Aztán amikor már akartuk nehezen, mádfél év alatt lettem terhes.

Amíg nem próbálkoztok és úgy nem jön össze 1 éve, addig ne idegesíts magad ezen.

2013. jan. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Első: nem ez volt a kérdés.


Igen, akarjuk is meg nem is, ezért "lutrizunk" :) de én most utóbbiakban nagyon rákattantam hogy akarom akarom akarom... ezért reménykedek hogy becsúszik, hiszen sok olyat olvasok itt is hogy becsúszott megszakítás mellett.

2013. jan. 15. 18:40
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Mert a párod jól alkalmazza, és tényleg kiveszi mielőtt _bármi_ távozna. Ezért. A teherbeeséshez fel kellene jutni egy hímivarsejtnek. De ha nem engedi el, soha nem is fog. Javaslom, hogy ha tényleg teherbe akarsz esni, menjen is el. Ennek így semmi értelme. Ha amúgy nem érdekelne, akkor okés, de nagyon is érdekes. Akkor meg minek védekezni bárhogy is?
2013. jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Ja értem,szoval nem mindketten akarjátok,ill. nem ugyanugy...de ahogy irták,ezt a módszert is lehet védekezésnek nevezni,védekezni pedig azért szoktak h NE legyen baba.tehát ne azt várd h becsuszik.
2013. jan. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Akkor akiknek becsúszik így, azok nem tartják vissza rendesen? ok, persze, nem a 15 éves tinifiúkra gondolok akik annyitól elmennek hogy bedugja, hanem pl pár napja olvastam itt egy 30as párt akiknek így jött.
2013. jan. 15. 18:44
 10/35 anonim ***** válasza:
57%
Hát tudod be kell oda hogy spicceljen a dolog,ha kiveszitek akkor kevesebb az esélye neki!
2013. jan. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!