Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elvinnétek egy két hónapos...

Elvinnétek egy két hónapos kisbabát esküvőre és lakodalomba? (pl. ha júniusban születik, augusztusban esküvőre vagy hivatalos! )

Figyelt kérdés
Azt hiszem én nagyon félteném és úgy gondolom egy ilyen pici babának nem kellene még ekkora társaságba és zajba mennie! Szerintetek??
2013. jan. 19. 14:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Én nem vittem el, nálunk a férjem képviselte a családunkat.
2013. jan. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

Én ottho hagynám a nagyival!

Ha tápszeres akkor semmi gondd, ha szopizik akkor meg lehet lefejt tejet hagyni neki!

2013. jan. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
Én igen mivel jó ide van és már 2 hónapos lesz. Már 1-2 hetes korára ki kel vinned ide oda 1-2 hónap alatt pedig simán megszokja. Én elvinném persze az már a te intim dolgod hogy eteted. Persze ha sajnos tápszerre jutt a dolog akkor semmi gondja a dolognak.
2013. jan. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%

A miénk is volt! Szépen elvolt a babakocsiban, mindig volt önként jelenkező, aki tologatta!

Írtó büszke voltam rá, szoptattam is, úgyhogy nem tudtam volna otthagyni sehol. Az esküvőt sem akartam kihagyni.

Sztem, nyugodtan viheted, max. ha nagyon nyűgös, hazamentek. Gondolom a sofőr nem fog inni úgysem.

2013. jan. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
nem!!
2013. jan. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 TKI Ibolya ***** válasza:
78%

Nem! Semmi szüksége egy ekkora babának a hangzavarra és arra ,hogy "ezer" ember esetleg hozzá nyúl stb. Főleg ha szopizik akkor ez csak külön bonyodalom.Szerintem ekkora gyereknek még nyugalomra van szüksége!Én mindig azt nézem mi jó egy ekkora babának!


3 gyerekes anyuka

2013. jan. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon ellene vagyok a kisbabák állandó társaságba hurcolásának, de ha szeretnél elmenni arra az esküvőre, vagy nagyon fontos valamiért, akkor szerintem pont a baba kora miatt nem olyan nagy probléma ez.

Egy ekkora babának általában még nincs kialakult napirendje, tehát nem lesz attól nyűgös, ha mondjuk nem a szokott időben van a fürdetése. Az enyém ennyi idősen képes volt bármekkora zajban, és nyüzsi közepén is elaludni. Később, egy 5-6 hónapos babánál ez már inkább probléma, akkor jobban ragaszkodik a megszokott környezetéhez és a rituálékhoz.

Persze csak akkor vinném el, ha megoldott a nyugodt etetése, és tisztába tétele, valamint nagyon vigyáznék, hogy lehetőleg ne nagyon fogdossák, zaklassák a rokonok.

2013. jan. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Eskövőre igen, még a vacsorára is, de a lakodalomban már nem maradnék ott vele.
2013. jan. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Az én kisfiam pont két hónapos volt, amikor a testvérem esküvője volt júniusban, én voltam a tanúja. Ott volt velünk, nagyon jól bírta, szépen aludt. Szoptattam. Este 8-kor hazavittük, lefektettük és anyósomék vigyáztak rá. Szerencsére csak hajnal 4-5 fele ébredt ebben a korban, úgyhogy nyugodtan mulathattunk. Nem volt semmi gond, pedig én is féltem egy kicsit.
2013. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem június közepén született a fiam,szeptember 1jén volt a bátyám esküvője,amit nem hagyhattam ki. Nem volt kire bízni,anyuék szervezték,anyósék messze.


Semmi gond nem volt, nem volt hajlandó amúgy sem cumisüvegből inni,elvonultam megetetni,mi még a lagzi elején is ott voltunk,szépen elnézelődött. 8kor hazavittük fürdetni aztán a férjem ment vissza képviselni minket,bár elvileg mehettem volna én is,mert 5 körül ébredt akkoriban enni.



Ha fontos az esküvő simán elviheted,ha olyan típus,hogy nincs baja idegen környezetben,vagy az új dolgokkal. Mi amúgy 200 kmt utaztunk vele oda,és akkor volt először ilyen hosszú,de jól bírta.

2013. jan. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!