Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idős, mettől-meddig...

Mennyi idős, mettől-meddig alszik a kisgyermetek? Altatod? Hogyan?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
19 hónapos. Este 9től alszik és délelőtt 10-11 közt ébred. Éjszaka nem kel . Sosem altattam. 7 hetes korától így alszik. Akkor csak reggel 8ig aludt és fokozatosan tolódott ki az ébredés. 1 éves kora óta kel 10-11közt
2013. jan. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
20 hónapos este 9től alszik másap 11-12ig de akár tovább is ha nem keltem fel. Újszülött korától átalussza az éjszakákat. 2 hónaposan már 9-10 órát aludt minimum, 4 hónaposan 13at. Nem altatom.
2013. jan. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
16 hónapos, nappal már csak egyszer alszik kb 1,5 órát. akkor mellé bújok míg elalszik a mi ágyunkban. Este pedig 7 kor fürdés, majd berakom a kiságyba kezébe adom a tejcsijét pápá és kijövök, megissza és alszik. Ha megvárom míg megissza tejet akkor mindig hiszti volt, és nem akart aludni, úgyhogy utána bemegyek hozzá, meglesem minden rendben van, elveszem az üres üveget. Egyszer szokott még kelni, de általában éjfél előtt. reggel 8 körül ébred és eset 8-9 között alszik el.
2013. jan. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2 éves, hajnal 2-3-tól alszik reggel 8-9 körülig csak inni kel fel, de utána egyből vissza is alszik, napközben egyszer alszik 1 vagy másfél órát olyan délután 3-4 körül. Nem alszik el magától, mindig oda kell feküdnöm mellé és énekelni, dúdolni szoktam neki.
2013. jan. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

2,5 éves lesz a kislányom. Délután fél1-1től alszik 1-3 órát. Este 8-fél9től reggel 7 körülig, éjjel nem ébred.

3 hetes kora óta átalussza az éjszakát. Soha nem altattam, letettem, puszi, simogatás, alvás. Semmi gond nem volt. Ez egészen kb. 3 hónappal ezelőttig működött. Most oda kell feküdnöm mellé, simogatom a pofiját, és dúdolok(inkább csak suttogok) Neki, Ő pedig a hajamat simogatja míg el nem alszik. De örülök Neki, nincs ezzel sem problémám. Sőt, néha én is elalszom mellette. Szeretem hallgatni a szuszogását, érezni az illatát, és ahogy a pici kezeivel simogat.

2013. jan. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

1.5 éves. Este 9től reggel 8ig alszik. Sajnos a mai napig ébred 1-2 alkalommal. Napközben 1-től alszik úgy 2 órát.

Altatni szoktam, mellé fekszem és símogatom.

2013. jan. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
21 hónapos.Este fél 7-fél 8 között fekszik,reggel 6-7 között kel,mivel bölcsis így pont ideális.Kakaó.fürdés,pizsi,cumi,ágyába fél üveg tea,puszi,ölelés,esetleg ha kéri kedvenc katicás dala,megy a kiságyba és mi kijövünk.Van hogy rögtön elalszik,van hogy beszélgeta plüss állataival még kicsit.
2013. jan. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha altatod azért, ha nem altatod azért pontoznak le???
2013. jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
hú látom haszontalan volt a válasz....nem tudom ki pontozott le,de elég dedós szinten van szegény
2013. jan. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

az én válaszom meg 0 %-ban hasznosnak tűnik, de miért?? elnézést, hogy válaszolni mertem. Miért kell lepontozni a többieket is?? Sztem mindenki a kérdésre válaszolt! Az, hogy valakinek ekkor a másiknak meg akkor alszik el a gyereke vagy, hogy valaki altatja a másik meg nem, az egyéni, gyerek függő, minden ember más. De mindneki a kérdésre válaszolt az teljesen természetes, hogy különböző válaszok lesznek, hiszen minden gyerek más!! És ez így van jól :)

Sajnálom, ha az a valaki, aki lefele pontozgatja a jó válaszokat nem értette meg a kérdést, talán, ha vissza mennél általános iskola alsó tagozatába akkor ott újra megtanulhatnád az értőolvasást!!

További szép napot kívánok Mindenkinek és jó babázást! :))


4. válaszoló voltam

2013. jan. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!