Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerek mellett horkoló...

Kisgyerek mellett horkoló férjjel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Füldugó kizárva.

Külön szoba kizárva, mert nincs.

Adenolt próbáltuk, nem hatott.

Orr klipszet vagy mit próbáltuk, de az sem volt jó.

Az a baj, hogy már nem csak a hátán horkol, hanem bármilyen pózban képes rá :(


2013. jan. 21. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:

És ez zavarja a kisbabát az alvásban? Erre gondolsz? Az én férjem is nagyon horkol. Erősen és hangosan. Viszont a babánk nagyon hamar megszokta, nem ébredt sokszor emiatt. Az más dolog, hogy én még 12 év után sem nagyon tudtam megszokni. Én mindig bögdösöm, és megmozgatom, olyankor abbahagyja egy kis időre, addig én próbálok gyorsan elaludni.

Kérdésedre válaszolva, szerintem a ti babátok is ezt hamar meg fogja szokni. Ha a különféle praktikák nem hatnak, csak egy orrsövény műtét segíthet. Jobbat sajnos nem tudok mondani.

2013. jan. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi hozzá szoktunk, nem zavar! Ezt szokta meg születésétől.

1 éves koráig kiságyban aludt, majd köztünk, de egy szobában.

2013. jan. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem őt zavarja, hanem engem. A kicsi előtt egyszer sem ébredtem fel rá, pedig állítólag régen is horkolt. Viszont most gondolom kicsit éberebben alszom és így nagyon nehéz. Mindig bökdösöm, fordítgatom, de azért ez neki sem jó. Így egyikünk sem tudja kialudni magát.

Hallottam valami párnáról is, hogy esetleg gátolná a horkolást, de többet nem tudok róla.

2013. jan. 21. 11:00
 4/5 anonim ***** válasza:
miért nem próbáljátok inkább a horkolás okát megszüntetni,mint hogy buta párnákkal, tapaszokkal próbálkoztok? ??? egy fül-orr gégész egészen biztosan hatásos és végleges megoldást boztosítana!
2013. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó lenne a horkolás okát megszüntetni, de az a műtét nagyon drága! Nekünk erre nincs pénzünk. Amúgy sokszor a fáradtság miatt horkol, de napközben el szoktam küldeni aludni, ha úgy alakul, hogy itthon van. De biztos számtalan oka lehet még a horkolásnak.
2013. jan. 21. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!