Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit költötök 2 kisgyerek...

Mennyit költötök 2 kisgyerek mellett ételre havonta? Minden nap esztek húst?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Heti egyszer max kétszer eszünk húst..hónap utsó hetében meg nem.Olyankor tésztás, főzelékes, palacsintás, leveses hét van csak.Nem tudom pontosan mennyit költünk, most kezdem el mától írni..mert én is kíváncsi vagyok ráá..meg nem tudom hova folyik a pénzünk, hogy családi előtt már kínszenvedés az utsó hét..ááá ki kell derítenem mi a hiba..Ja, a kisebbik gyereknek heti ötször van hús a főzelékturmixába..de neki muszáj..hat hós még csak.
2012. szept. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Igen, párom és a gyerekeim húsimádóak, abból is csak a jobb, csirkemell filé, mellsonka......

Sajt is van, üdítő is, csoki is, joghurt......

120 e ft/hó, ebben a macskánk is benne van.

Párom 3x is eszik húst naponta. Pedig nem a mezőn dolgozik, mégis húst eszik hússal.

2012. szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk is húst hússal esznek(2 fiú+apuka).Szerencsére nem okoz gondot,kb. 70-80 ezret költök havonta a bevásárlásra.36hkm
2012. szept. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
A 3. vagyok.Az élelmiszerre költök ennyit.
2012. szept. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Én meg is halnék, ha naponta húst kéne enni :) Hétköznap általában főzelék van, plusz leves, vagy valami tészta, ilyesmi, olykor hússal, ha úgy kívánjuk, de húst főleg hétvégén szoktunk enni. Összeget nem nagyon tudok írni, de úgy hozzávetőlegesen kb. havi 50 ezer meg el élelmiszerre.
2012. szept. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Négyen vagyunk, a férjem a munkahelyén ebédel, most vagyok 32 hetes. Én osztom be a pénzt, mindent írok,vezetek, heti 2x van hús, hétvégén, sok a főzelék, gyümölcs, naponta főzök, üdítőket nem veszünk, süteményt is én csinálom, nem rendelek semmit.50000 megy el kajára, ebben benne van a pelenka is.
2012. szept. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
2. vagyok. Válaszoltam a kérdésre. Megkérdezhetem, hogy miért pontoztatok le??????? Mi a gond????
2012. szept. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
5. vagyok, látod, az én válaszom is szúrta a szemét valakinek. Na jó, akkor a válaszom a kérdésre: cipőpaszta. Így már biztos hasznos :)
2012. szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok, én mindenkinek zöld kezet adtam, és köszönöm a válaszokat :)
2012. szept. 14. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!