Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a munkahelyem OEP kifizető...

Ha a munkahelyem OEP kifizető hely, tehát a táppénzes papírt is nekik küldöm, akkor a tgyást is megfogom időben kapni?

Figyelt kérdés

Sajnos sokat olvasok olyat, hogy több hónap után kapták meg,de én ezt sajnos nem engedhetném meg magunknak(lakástörlesztő...).Szept 19-től igényelhetem, vagyis az az időpont van egy hónappal a szülés előtt, mi a teendőm hogy minden zökkenőmentesen menjen??

33hetes km


2009. aug. 31. 11:40
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi! Hülyeséget írtam, nem OEP kifizető, hanem TB kifizető hely!!
2009. aug. 31. 11:59
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is tb. kifizetőhely a munkáltatóm, semmi fennakadás nem volt. Egyik hónapban még táppénzt kaptam, másikban már táppénz+tgyást, a szokott időben, azaz a fizetésnapon.

2009. aug. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! És milyen papírok kellenek hozzá?
2009. aug. 31. 13:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom, minden papíromat és a baba papírjait odaadtam a férjemnek és beküldtem a céghez.
2009. aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én munkahelyem is tb kifizető. Nálam sem volt semmi zökkenés. Nálunk úgy volt ezzel a tgyással, hogy a baba születése után visszamenőleg kaptam az egy hónapra tgyást. Szóval megszületett a kicsi, a férjem fogta a papirokat bevitte a tb-s csajnak ő meg intézte. Szerintem nálad sem lesz semmi, ne aggódj!
2009. aug. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen papírokat kell bevinni??
2009. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ! Megnyugtattatok!

Báe azt tényleg jó lenne tudni milyen papírokat is kell bevinni! :)

2009. szept. 1. 10:25
 8/9 anonim ***** válasza:

14.15-ös vagyok. Megpróbálom összeszedni, de ne vegyétek kézpénznek.


Szóval! Adott a tb-s csaj egy köteg papirt amit ki kellett tölteni ebben volt csp igénylő lap, egyszeri anyasági támogatás igénylő lap, a gyerek adatai, az én és a férjem adatai, a gyed igénylő. Azt hiszem ennyi. Plusz én a rendőrségen dolgozom oda kellett pár igazolás dokinak, parancsnoknak.

Kellett a pici tb kártyája, lakcim kártyája, születési anyakönyvi kivonat, kórházi zárójelentés az enyém és picié, és a terhes kiskönyv, amit benn lefénymásoltak. Na azt hiszem ennyi. De gondolom a Ti tb-s ügyintézőtök is mindent el tud mondani, ha felhivjátok. Szerintem Nektek is tőle kell kérni a kitöltendő papirokat.

2009. szept. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

tegnap 14:28 vagyok

Kedves utolsó válaszoló! Köszönöm szépen a választ! :)

2009. szept. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!