Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol jobb eladni a babaruhákat,...

Hol jobb eladni a babaruhákat, a vaterán vagy bababizományi boltban?

Figyelt kérdés
Mennyit adnak a bizományiban egy bodyért, overálért,stb? Milyen tapasztalataitok vannak?
2013. jan. 23. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az elhasználtabb, hibás, csúnyácska darabokat jobb beadni bababizibe, és nem bajlódni velük, azokat neten úgyis csak 1 ft-ért vennék meg. A szép, igényes, különlegesebb darabokat pedig inkább neten, ott szerintem többért el lehet adni a szép darabokat.
2013. jan. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bababizományiba ha beviszed, átnézik a ruhákat, csak azokat veszik meg/át, amit úgy gondol az eladó hogy elviszik, ami szép állapotú, a szart ott sem veszik át ami foltos, bolyhos! Annyiért veszi meg, hogy még tudjon rátenni haszont, hogy még neki is megérje eladni!

Bodykat 50-100ft ért, nadrágokat 200-300, felsőket is 200-300, overál 500-1000t- ért veszik be, mert ő még rárak mégegyszer annyit, úgy éri meg neki, mert neki kell fizetnie üzlet bérletet, rezsit, adót, maga után járulékokat...


Vaterán, teszveszen egy nagy csomagban érdemes eladni, amiben van 0-1 éves korig minden, nadrág, body, kabát, pulcsi kardigán....

100 db- os csomagot 1 forintról indítottam, 25.000 kaptam érte!

Volt benne szebb, használtabb, sokat nem kellett vele foglalkoznom.

2013. jan. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!
2013. jan. 23. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!