Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehetséges ez? Használt...

Lehetséges ez? Használt terhességi teszt mutathatja ha terhes vagy? Szerintetek?

Figyelt kérdés
A múltkor olvastam az egyik oldalon hogy egy nő megcsinálta a tesztet ami negatív lett.nem dobta ki hanem eltette.aztán kb 1 hét múlva ugyanazzal a teszttel megcsinálta megint.de akkor meg pozitív lett.hát nem tudom hogy elhiggyem-e.azt nem írta meg hogy doki is igazolta e a terhességet
2013. jan. 23. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, igen lehetséges. Mivel a papír ami benne van a tesztben, az a HCG hormon mennyiségét mutatja ki, tehát egy kémiai vegyületet, akkor ha az egyik estben még nem termelődött akkor nem színeződik, a következőnél amikor már terhes akkor elszíneződik. Viszont visszafelé nem működhet, nyilvánvalóan.
2013. jan. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is csináltam ilyet és nem igaz. mégpedig azért, mert a csíkban lévő anyag már egyszer reakcióba lépett a pisivel. még egyszer nem tud, mint ahogy gyufát sem tudsz 2x meggyújtani.
2013. jan. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam az első 4 teszt negatívat mutatott,késett 1 hetet,furán éreztem magam,aztán az utolsó a szemetes legtetején volt,másnap reggel bementem a fürdőbe ,hogy kivigyem a szemetet és két csík volt a teszten nem értettem,hát fogtam betettem egy papírzsepibe és megmutattam a barátomnak,nem tudta Ő se mi van azt írják,hogy max 2 percig érvényes az eredmény.Így vettünk még tesztet megcsináltam még 5öt mert annyira halvány volt a 2. csík,hogy azt hittem beképzelem. Így elmentem a következő héten dokihoz és kiderült,hogy 4 hetes terhes vagyok.
2013. jan. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam! Nem működik! :)
2013. jan. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!