Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyurkovics Ivánról kinek mi a...

Gyurkovics Ivánról kinek mi a véleménye? Szült nála valaki? Mennyit vár el? Milyen szakember? (Vác)

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Igaz én csak az SZTK-ban találkoztam vele, hozzá jártam UH-ra,de mindig nagyon jófej volt és alapos.Nem az volt, hogy 2 perc alatt lerendezett és ha kérdeztem mindig normálisan válaszolt.

Azt sajna nem tudom mennyit kér,és nem fizettem soha,hiszen nem magán rendelésre mentem.

2013. jan. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Decemberben azt hallottam, 50 ezret kér szülésért. Nekem ezt az egyik kismamája mondta. Én sztk-s rendelésen voltam nála, ő helyettesítette azt akihez szoktam menni uh-ra. Nagyon alaposan ultrahangozott, válaszolt a kérdéseimre, nem rázott le. Viszont egy másik kismamáját most az utolsó két hétben át akarta adni Dr Bényi Bélának, mert ő szabadságra ment. Persze a kismama ezt nem kérte, így ügyeletesnél szült. Pedig fogadott orvosa volt és évek óta hozzá járt ez a kismama magánrendelésre. Szakmailag viszont jókat hallottam róla.
2013. jan. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítségeteket. Csak sztk-s rendelésre járok egyelőre.

Igazából most szeretnénk babát és vacillálok, hogy a Szaniszlót vagy a Gyurkovicsot "látogassam" többször.

Az előbbi kedves és remélem alapos is, az utóbbinál volt 1-2 rossz élményem, de pl miután ő műtött, mikor elvetéltem, azóta nagyon kedves. Bár lehet nem emlékszik rám, csak jó napjait fogtam ki.

Még egyszer köszönöm, ha valakinek van még tapasztalat vele/velük, szívesen fogadom, ha megosztja :)

2013. jan. 25. 14:43
 4/6 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Pont ezen gondolkoztam én is: Szaniszló vagy Gyurkovics doktor legyen az, akihez menjek. Én is csak sztk-ba járok, már 15 hetes vagyok. Szaniszlóhoz kezdtem járni és olyan átlagos volt az ultrahangon. Két éve viszont, amikor először mentem hozzá egy vizsgálatra, bemutatkozott a vizsgálat előtt. A kórházi folyosón pedig megkérdezte, segíthet-e valamiben. Azt hiszem, nála maradok, bár fogadni nem biztos, hogy tudok orvost.
2013. jan. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon rossz véleményem van róla,barátnőmet nem császározta meg időben,(állítólag nem szereti),ami súlyos következményekkel járt.Bent rekedt a szülőcsatornában,kínkeserves megszületés után leállt a szíve,de vissza tudták hozni.Egyből elvitték Pestre a Gyermekklinikára,bent volt kb.2 hétig,onnan meg a Margitba vitték át.Szülei naponta vitték a tejet,a többit nem mesélem,min mentek keresztül.A baba oxigénhiányos lett,mai napi viszik 2 féle tornára,plusz úszni,gyógycipő is kell neki,és kb.3 évesen derül ki,lett-e maradandó agyi károsodása az oxigénhiánytól.

Súlyos szakmai hibát vétett,de a szülők nem pereltek,elég volt nekik annyi,hogy él a babájuk...

Mikor én voltam terhes az Sztk-ban flegmán kezelt,Uh-on megkérdeztem jól van-e a baba,erre megvonta a vállát,és odavetette,hogy azt meg ő honnan tudja.Ekkor választottam én is másik dokit.Másik barátnőm is eljött tőle,kb 3 hónaposan,mert se alapos nem volt,se normális,pedig x ezerért magánon azért egy kedves szót elvárhatna az ember.

Ellenben Szaniszló dokiról jó véleménnyel van mindenki a környezetemben.Másik barátnőm nála szült.

2013. jan. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is csak UH-on voltam nála egyszer sztk-ban, velem nagyon kedves volt, ő mondta meg a babánk nemét is :) Alapos volt, határozott, de kedves. :)
2013. márc. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!