Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik szülészt-nőgyógyászt...

Melyik szülészt-nőgyógyászt ajánljátok egy ikerteherhes kismama számára, aki lelkiismeretes orvos és jó szakember is?

Figyelt kérdés
Kérlek, olyan orvosokat mondjatok, akik tényleg ikerterhesekkel és problémás terhességekkel foglalkoznak.

2013. jan. 17. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
És hol? Bp? Zalaegerszeg,Szeged,Pécs, az mindegy?
2013. jan. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

hiába ajánlunk Sopronban, ha Miskolci vagy...

kéne egy kis segítség, hogy hol is keresel dokit...

2013. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elnézést, Budapesten.
2013. jan. 17. 17:24
 4/8 anonim ***** válasza:
2%
Öcsém..köcsög pestiek azthiszik pestből áll az egész ország...pfff
2013. jan. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
21.04-es: vidéki paraszt
2013. jan. 18. 08:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Dr Mosonyi Péter, magánrendelése a pillangó utcánál van péntekenként és a Bajcsyban dolgozik. Én nála szültem, NAGYON lelkiismeretes, jó orvosnak tartom. A www.direktdoki.hu oldalon lehet hozzá bejelentkezni a magánrendelésre.
2013. jan. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hűen az eddigi stílushoz... én "vidéki paraszt" vagyok, és bár végül nem nála szültem az ikreket, tudok egy jó "pesti suttyó" doktornőt, aki nagyon jó. Lőrincz Ildikó, MÁV Kórház vagy magánrendelés itt: [link]
2013. jan. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Sote Vleskó dr!

2013. febr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!