Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy hatodik osztályos...

Ha egy hatodik osztályos tanuló viselkedése megváltozott (fegyelmezetlen és agresszív), milyen szakember segítségét kell kérni?

Figyelt kérdés

Én iskolapszichológusra gondoltam, de érdekelne a véleményetek.

Ez nem egy valós eset, hanem egy olyan kérdés, amely a tanulmányaim során merült fel.

Tehát "mit kell kezdeni" egy ilyen gyerekkel, illetve ki kompetens ebben az ügyben?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. febr. 8. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nevelési tanácsadó.
2012. febr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem (bár én nem nevelek gyereket , így nem értek hozzá :) . ) egy gyereknél nem alakul ki hirtelen agresszió vagy hasonló. Én úgy gondolom hogy valamilyen rossz élmény/társaság miatt "romolhat el" a gyerek , így véleményem szerint elsősorban a szülőnek kell elbeszélgetnie a gyerekkel és ha ez sem segít akkor lehet pszihológushoz fordulni. :)
2012. febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!