Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek hol érdemes angol...

Szerintetek hol érdemes angol márkás használt gyerekruhákat venni? Vaterán vagy webáruházban?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Vaterán veszem mindig, imádom a következőket: Next, george, cherokee, adams! Még sosem csalódtam sem a vaterában, teszveszben, sem a minőségben!Attól vegyél akinek csak pozitív értékelése van, és ha van kérdésed mielőtt megveszed nyugodtan tedd fel! Csomagban pár 100 Ft-ra jön ki egy darab ruha, mit kapsz ennyiért? +++ Sokkal szebbek mint a butikosok:)
2013. jan. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 cicahopp ***** válasza:
Én ruhacsomagokba vettem vaterán , csak a legjobb minőségűeket nagyon nagyon olcsón pl 30-40 ruha 3000ft és csak újak-alig használtak voltak. Plusz TESCOba vannak nagyon nagy leárazások ott is rengeteg babaruhát vettünk .
2013. jan. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A vaterán, teszveszen olcsóbb, mint webáruházban és több ruha közül válogathatsz és az eladót is le tudod ellenőrizni, míg ezt egy webáruház esetében nem igen tudod megtenni.
2013. jan. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem webáruházakban érdemesebb.Én teszveszen többször is ráfáztam, és nem kaptam vissza a pénzem.Egy hivatalosan működő webáruház esetén vannak jogaid, amiket érvényesíthetsz.Én például jártam már úgy, hogy egy kis nadrág kicsi lett a kislányomnak és gond nélkül vissza kaptam a pénzem miután visszaküldtem a ruhát.

Én mostanában a minidivat.hu-ról rendlek.Szép rucik és az áraik is tök jók.De ha a keresőbe beírod, hogy használt gyerekruha webáruház, akkor ott is kidob egy csomó jó oldalt.

2013. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én vaterán árulok gyerekruhát, most magam alatt vágom a fát, de én HÁDA kilós turiból szerzem be.

Mondjuk turiban megveszem kb 30-40Ft-ért, és eladom 500ért, ami még mindig nem sok, de hatalmas haszon van rajta.

Érdemes utána menni :)


(ahol én veszem, ott napról napra olcsóbb, hétfőn 1490kilója, pénteken 190. Én általában csütörtökön megyek, akkor 590. Ki lehet számolni, milyen súlyú egy kis felső vagy naci... és a cipők is ilyen árban vannak, gyakran még a bolti műanyaggal összecsíptetve, látszik, hogy sosem volt lábon...)

2013. jan. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!