Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol érdemes használt babaruhák...

Hol érdemes használt babaruhákat nézni Pesten?

Figyelt kérdés
Kisméretű, lány ruhák érdekelnének. Jobban megéri mint vaterán venni?
2011. aug. 2. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

En biztos nem adnék hasznàlt ruhàt egy csecsemőre. Inkàbb veszek kevesebb ruhàt neki, de hasznàltat soha. A szaga is màs (dohos), hiàba mossa ki az ember az a szag benne marad. Sajnos az egyik ismerosom gyerekén hasznàlt ruhàk vannak és bizony nem esik jol megfogni.. :S


Szerintem újonnan is el lehet csipni kis ruhàkat jo àron.


35 hkm

2011. aug. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Keletinél lévő gyerek/baba Háda nagyon jó! Én szinte csak ott vásárolok a kisfiamnak, vadi új ruhákat lehet kifogni normális áron. Most a héten lesz árucsere (asszem holnap), de a honlapjukon meg tudod nézni. www.hadakft.hu
2011. aug. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
SZia. Szerintem a vaterán nagyon jó ruhákat lehet kifogni. A keresőbe meg tudod adni a feltételeket, pl mondjuk, hogy csak olyan ruhák érdekelnek, amik 1 és 600 ft között vannak. Az 1. kommentelő véleményére reagálva :én évek óta árulok a vatin és a teszveszen babaruhákat és soha a büdös életbe nem adtam el 1 dohos ruhát sem! Ha kimosod és kivasalod a ruhát az szuperül fertőtleníti , a hő pedig sterilizálja! Én a saját gyerekemet is ezekbe a ruhákba öltöztetem és nem lett leprás... . Egyébként, ha boltot keresel, nagyon jó és nagyon olcsó a 18.kerületben a bippa kft. Én ott vettem a nyári ruháit a lányomnak 300 ft-ért.
2011. aug. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hádába még én se vettem egy büdös, dohos ruhát se, legtöbbjén még rajta van az eredeti cimke. Ráadásul sokkal jobb minőségűek, mint némelyik hazai silány ruha, amit egyszer kimosol és teljesen kimegy a formájából...
2011. aug. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Keletinél lévő elég drága. A skálában (Blahán Corvin) most akciók vannak, és nagyon szép kis ruhák vannak, újonnan annyiba kerülnek, mint a használtban a márkásak. Amúgy én sok használt ruhát vettem is, meg kaptam is, és semmi baj velük.
2011. aug. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Auchanban és tescoban is ki lehet fogni olcsón, pl bodykat vettem(rövid és hosszú ujjú) 200-400 forintért.


39 hkm

2011. aug. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Háda turi

Helyi bababörzék


Az én gyerekeim ruhája sosem büdös, az enyém sem. A titok kedves 35km a mosásban rejlik: áztatás, aztán mosás. Mosószerrel, öblítővel. Ennyi... A mi ruháink híresen puhák és illatosak. Ami turiból van, az is.


Kedves kérdező, ha írsz privit, nekem sok pici lány ruhám van, és nem ebből akarok meggazdagodni :)

2011. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van lányruuhám, kb. 1 éves korig, 90%-uk új, szóval nem turis. Van még pár hasznos cuccom.

Írj nekem is privit, mert szeretnék megszabadulni tőlük.

2011. aug. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!