Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 25 éves korod előtt kicsivel,...

25 éves korod előtt kicsivel, vagy 30 éves korod után kicsivel szülnél inkább?

Figyelt kérdés
Miért?
2013. jan. 27. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

25 előtt. Szerintem jobb fiatal anyának lenni, és 30 után, ha nem jön időben a baba, vagy majd a tesó, akkor vészesen telnek az évek. És talán nem szakad félbe egy karrier, hanem ahogy a gyerek nő, lehet egyre többet dolgozni.


Persze, ha minden más is adott, akkor így döntenék.

Amúgy 26 évesen szültem először.

2013. jan. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

első babámnál 23 voltam. 25 leszek mikor jön a kistesó.

majd 30 évesen már jöhet a karrier, nem kellett félbe hagynom semmit...

igaz sokan várnak addig míg nincs saját lakás stb.

mi albérletben lakunk még egyenlőre.

2013. jan. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30. és kor után, sokkal többet megtudok majd adni, mint épp hogy egyetemmel végeztem.
2013. jan. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30 évesen szültem az első gyerekemet, azóta négygyermekes család vagyunk. Nem bántam meg, hogy így alakult, nem szülnék 25 éves korom előtt. Akkor még tanultam, aztán elkezdtem dolgozni, kapcsolatokat építettem, és ennek köszönhető, hogy ma a gyerekeimnek mindent meg tudok adni, volt a hátam mögött annyi képzettség, munkatapasztalat és tudás, amivel 4 gyerkőc után is visszavártak dolgozni.
2013. jan. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2-2 :)
2013. jan. 27. 12:39
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is inkább azt mondom,hogy a körülményektől függ.

Ha 25 éves korom előtt már van munkaviszonyom és egy picike alap, akkor bevállalnám.

De ha nem, akkor várnék!

2013. jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Inkább 30 után kicsivel. Őszintén...hányan akarnak 1-2nél több gyereket, nagyon kevesen. Szóval 2 gyerek meg még nem olyan kis korkülönbséggel is simán belefér szerintem. (most tekintsünk el azoktól a sajnálatos esetektől amikor valaki meddő vagy a párja az stb.:( )

Sok tapasztalatot, élményt, pénzt lehet gyűjteni addig, sok féle dolgot kipróbálni hogy semmit se kelljen sajnálni utólag.

Sokan mondják hogy gyerekkel is lehet utazgatni meg programot csinálni meg amire akar az ember arra teremt időt és ez így is van de azért akkor sem ugyanolyan gyerekkel utazni meg gyerek mellett netán gyerekEK mellett megoldani dolgokat.

Nekem ez a véleményem, annak ellenére hogy 26 évesen szültem.

2013. jan. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

26 voltam az elsőnél, most már teljesen biztos, hogy elmúlok 30 mire jön a tesó mert már ott tartok :D

nekem ez így teljesen jó :) bár nem értem, hogy a 2 lehetőség mellett miért nem kap a 25-30 kor között is helyet, én azt tartom a legideálisabbnak :)

2013. jan. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 frászkarikaborsó ***** válasza:
30 után egy kicsivel szültem. Hogy miért? 25 évesen még nem volt meg a megfelelő partner. Ha meglett volna és ő is akar olyan hamar babát, akkor nem lett volna gondom vele hogy 25 évesen szüljek.
2013. jan. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát a terveimben 23-25 évesen szerettem volna az első babát,nem így jött össze 21 voltam,első gyereket semmiképpen nem szültem volna 30 felett
2013. jan. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!