Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amikor gyeden voltatok otthon...

Amikor gyeden voltatok otthon kicsivel és a nagy óviba (pld) megterveztétek előre egy hétre hogy kb mit egyen a család? És amikor már dolgoztatok? Hogy van ez nálatok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 06:42
 1/4 anonim ***** válasza:

mi nem terveztünk egy hétre,

a mai kaját azt mindig tudom,hogy mi lesz,

csak a holnapin szoktam agyalni,

2012. nov. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mindennap tudsz menni vásárolni? dejó!
2012. nov. 28. 07:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Én elhatároztam, hogy megfogom tervezni, de soha nem lett belőle semmi :) Még heti menüs táblázatot is nyomtattam :)

Mi általában szombatonként megyünk piacra, boltba nagybevásárlásra, így hétköznap inkább tejet, kenyeret, apróságokat veszünk. Abból gazdálkodok, ami otthon van és általában mindig aznap reggel találom ki, mit is kéne főzni. Ha kell hozzá még valami plussz, akkor azt megveszem, de általában van minden otthon. Mondjuk nem kell nagy dolgokra gondolni, leves-palacsinta, egy könnyű főzelék kis sült husival, vagy valami rakott tepsis étel, inkább hétvégére maradnak az időigényesebb ételek, sütemények.

Amúgy én ilyen ételfutárok oldaláról töltöttem le heti menüket, mert jó ötleteket adnak, ráadásul ők is általában idényzöldségeket használnak, amit lehet mindig kapni.

2012. nov. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En hetvegente megfözök, ugy ahogy. A husokat, szoszokat megcsinalom igy hetközbe csak a köret gyors "összecsapasa" marad, attol függöen mit kivanunk meg eppen. Igy napi szinten maximum fel orat vagyok a konyhaba, fözessel, mosogatassal, "rom eltakaritassal" együtt. A vasarnapom ramegy a fözesre, de akkor a parom nagyon jol el van a gyerekekkel.
2012. nov. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!