Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mesélnétek a szülés utáni...

Mesélnétek a szülés utáni kórházban töltött néhány napról?

Figyelt kérdés
Pozitív és negatív tapasztalatok,mit csinálnál másképp,mit vinnél még magaddal? Minden történet érdekel! :)
2013. jan. 27. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, amit nem vittem, de vinnék: szoptatós melltartó, mellszívó, több textilpelus

Amit nagyon jó, hogy vittem: steril eldobható bugyi


Nekem nagyon lassan telt az a pár nap. 1 szobatársam volt, egyszerre kaptuk meg a babákat (császárosok voltunk). Minden éjjel felkeltették egymás a babáink, és csak sírtak, nekünk meg fogalmunk sem volt, hogy mit csináljunk. :) (Első babák) Egész nap csak szoptattunk, és látogatókat fogadtunk.

2013. jan. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 frászkarikaborsó ***** válasza:

Megvenném a mellszívót előre és tájékozódnék a szoptatásról. Annyira tudatlan voltam, rábíztam magam a csecsemősökre ennek eredménye az lett hogy lassan indult meg a tejem és 2 napig tápszert kapott a babám. Tudom hogy elkerülhető lett volna ha felkészültebb vagyok és pl. már az elején igyekszem őt mellre tenni, de nem mondta senki, sőt azt mondták hogy nem baj ha egy napig nem is próbálkozunk ezzel.


Több wc papírt és papírtörlőt vinnék, mert mindkettő elfogyott viszonylag hamar, 2-2 tekerccsel készültem.


Több ásványvizet is vinnék, mert az is nagyon fogyott :) Megittam napi 4-5 litert, sosem gondoltam volna.


Amit nem bántam meg az az, hogy inkább fizettem 2 ágyas alapítványi szobáért, de így tiszta és normális körülmények között voltam, normális volt a wc is.

2013. jan. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem kész felüdülés volt. Már most is alig várom. Végre ki tudtam olvasni a könyveimet, újságokat, amire otthon soha nem volt időm. Ami minden alkalommal meglep, hogy akár milyen szuper a kórház, nincs wc papír, ha kiteszik, valaki azonnal magához veszi. Kézmosó szappant is érdemes bevinni. A gátseb (külső) mosásához érdemes vinni az az irrigátor. Könnyű használni akár a wc-n ülve is. Ja papír wc ülőke. Első gyereknél nekem nem kellett, de a másodiknál már azonnal beindult a tejem, így mellszívó.

Kézfertőtlenítő a rokonoknak!!! és ha fel akarják venni a babát, akkor a ruhájukra textilpelenka, hogy tuti tiszta felülettel érintkezzen.

2013. jan. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mennék máskor "bababarát" kórházba,rosszindulatú csecse,ősök,akik erőszakoskodtak a szoptatásnál,éheztették inkább a fiam,minthogy tápszert adjanak neki,nekem egy rémálom volt. Minden elég volt amit vittem. 5 napot kellett bent lenni,mert kisfiam besárgult.
2013. jan. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kispárnát vittem mert először eszembe sem jutott és nagyon hiányzott.Panadolt,mert a nővérek sosem értek vele oda és azt szabad szedni.pelenkázó alátétet eldobhatót mert nem cseréltek ágyneműt.sok vizet és kaját.Nem vagyok nagy evő de annyira kevés kaját adtak hogy kopogtak a szemeim mire beértek a látogatók.Mellszívót,melltartót,mellbimbóra krémet,Nálunk ilyen a kórház.Nem beszélve a nemtörődömséggel és az empátia teljes hiányával.Itt is volt V.I.P szoba.De gondoltam nem kell hogy kényeztessenek elég a normál ellátás.Nos náluk ez a normál amit fent soroltam.Amúgy pihentem olvastam szundikáltam.Ismerkedtem a babámmal a szobatársakkal jókat nevettünk.
2013. jan. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!