Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti meddig lesztek a gyerekeite...

Ti meddig lesztek a gyerekeitek anyukái-szülei?

Figyelt kérdés

Hülyén hangzik a kérdés, tudom, csak felmerült bennem. Hogy ki mikor mondja azt, hogy akár fel is dobhatja a gyereke a talpát, nem érdekli, hogy mit eszik, hol él, stb, mert letudta a kötelezettségét?

(asszem nagyon jó családba születtem:S)


2013. jan. 27. 13:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
tényleg hülye kérdés ne haragudj:))) természetesen életük végéig az én kicsikéim maradnak akármi is van...ilyet hogy nem érdekel mit csinál hol él feldobhatja a talpát..sose mondanék vagy éreznék. Ha bűnözők vagy bármik lennének akkor is az én gyerekeim...
2013. jan. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Amíg élek:D

Bizonyára vannak emberek, akik eljutnak ide, de én sosem adnám fel a harcot a gyerekért, bármit is tesz, az én gyerekem. Nekem egyik gyerek sem kötelezettség:D

2013. jan. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%

Amíg meg nem hallok.

Persze van ami évek alatt változik, például ha elköltözik 20.évesen otthonról akkor azt neki kell fenntartani és nem a szülőktől várni, de attól még a gyereke marad.

2013. jan. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Csak mert pont a családom ilyen, anyám oldaláról. Kb már most kisemmizett, értsd úgy intézi egy garas örökség ne juthasson, mert az nekem minek(végül is 8 évig vittem a cégét, amiből ma kiírtak). Ha a mamámmal találkozok, akkor azért cirkuszol, az anyjával is üvölt, mert velem szóba áll, beenged a házba stb...

Emberileg meg örültem, hogy elkerültem otthonról, kb azóta csak nyűg vagyok neki, amióta létezek.

2013. jan. 27. 14:03
 5/19 anonim ***** válasza:
Mindig. Es azt is tudom, hogy a szuleimre is mindig szamithatok. Sajnalom, hogy nalatok ez a helyzet.
2013. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Sok olyat láttam, amikor én már azt mondtam, hogy kitagadnám a saját gyerekemet, de az anyukájuk ezek után sem tette. Lehet én is igy lennék vele. Remélem nem kerülök ilyen helyzetbe, hogy döntenem kelljen.

2 példa:

1.A fiú gyerek a szülők tudta és beleegyezése nélkül felvett a családi házukra 30 millió hitel, továbbá uzsora kamatokra pénzeket (összesen kb 150milliót). Mentek behajtani és az egész családot éjjel falhoz állították fegyverrel. Mindenüket elvittek és az egész családot összeverték. A srácot külföldre menekült, anyuka a mai napig pénzeli, a többi családtag meg nyögik a hiteleket élete végéig..


2.Többszörösen büntetett előéletű (ült már rablásért, sikkasztásért) neki ment a saját anyjának és 8 napon tuli sérülést okozott neki..

2013. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
41%

első vagyok. Szörnyű lehet :((( Ide vezet az ha vki úgy vállal gyereket hogy nem is akarta igazán, vagy véletlen becsúszott vagy eleve nem is szabadott volna neki gyereket vállalni...

és akkor a sok ab.elleni élharcos szerint nehogy elvetessenek gyereket mert az is egy élet hát igen de örökre meg lehet nyomorítani valakit érzelmileg ha állandóan ezt érzi hogy ő egy nagy HIBA .

Bocs kérdező nem rád értem, de annyi ilyet hallok mostanában hogy anyuka nem szerette a 2 gyerek közül az egyiket nyíltan meg stb...:((

2013. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Amíg élek.

Sajnállak, hogy ilyen családod van. Ott vagy két picivel és a férjed is olyan, amilyen. Csodállak, hogy még talpon vagy, én összetörnék. Tanulj belőle! És úgy neveld a gyerekeidet, hogy ez velük ne történhessen meg!

2013. jan. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem sértődök meg a "hibán", amióta élek azóta ezt érezteti velem.


Amúgy én is sokat rágódok azon mi lenne az a pont amikor a gyerekemnek ajtót mutatok. Nagyon de nagyon kevés okot tudnék, amikor azt mondom látni se akarom többé.

2013. jan. 27. 14:14
 10/19 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon durván 4 éve megy ellenem a hadjárat, mert nem az ő "arany-gyötrelmét" választottam, hanem a fiamat, és eszem ágában se volt elvetetni a gyerekem.
2013. jan. 27. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!