Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti meddig lesztek a gyerekeite...

Ti meddig lesztek a gyerekeitek anyukái-szülei?

Figyelt kérdés

Hülyén hangzik a kérdés, tudom, csak felmerült bennem. Hogy ki mikor mondja azt, hogy akár fel is dobhatja a gyereke a talpát, nem érdekli, hogy mit eszik, hol él, stb, mert letudta a kötelezettségét?

(asszem nagyon jó családba születtem:S)


2013. jan. 27. 13:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az anyád haragszik rád, mert nem vetetted el a gyereked? Az kellemes...
2013. jan. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Igen, ez a baja.
2013. jan. 27. 14:30
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom hogy ilyen anyukád van,sajnos az enyém se különb.Soha életében nem szeretett,nem törődött velem,sem az öcsémmel.A kisöcsémet otthagyta 3 évesen az apjánál,most 10 évvel ez után akarja magához venni a gyerek meg retteg tőle.Állítólag született egy húgom is akit otthagyott a kórházban,az utolsó 2 gyereket eltitkolt terhességgel hordta ki.Nem emlékszem sem egy puszijára,semmire csak a verésekre és a fájdalomra amit okozott,és okoz amíg él.Mert egy anya ha így viselkedik rosszabb mintha meghalt volna,mert nem értem hogy én miért nem kellek neki,mit tettem ellene(semmit)hogy engem miért nem lehet szeretni.Az én 3 gyerekem amíg él az én kicsikém lesz,soha nem tudnék olyan lenni mint az anyám.Az apai nagyanyám egyébként számtalanszor kívánta apám és a testvére halálát,amíg éltek(alkesz volt mindkettő)most meg azt hallgatom folyton milyen jó gyerekek voltak.Hát ő is megéri a pénzét.Fel a fejjel,ne nézz hátra csak előre és azokkal törődj akikkel kell.
2013. jan. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Amíg èlek! Sajnálom hogy ilyen az anyukád!:-( Anyukád?
2013. jan. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
*Apukád milyen?
2013. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetben vagyok/voltam velem is állandóan azt éreztette hogy nővérem fontosabb. Mikor elköltöztem tolluk 1évig nem is beszéltünk egymással. Aztán valamiért mégis tartottuk a kapcsolatot. Most meg hogy várandós vagyok más most elkényezteti a picimet, pedig én erre nem vágyom. Néha már az idegeimre megy megint.
2013. jan. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Apummal "tartjuk" a kapcsolatot, a "világ másik végén él".


Nálunk a gyerekek addig fontosak a nagyinak, amíg dicsekedni lehet velük. De csak teher neki. Számtalan kioktatást kaptam tőle, hogy a gyerekeim nem ismerik a kérem-t, holott itthon is számtalanszor kérnek. Hogy hisztisek, ha egy 3éves nem hisztizik beteg az enyém ilyen. Szóval nagyinak is csapnivaló. Szóval engem megkímél a látszattal, kopkop...

2013. jan. 27. 22:19
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem még meg sem született a babám, de úgy gondolom, nem tudnék olyat mondani, hogy engem nem érdekel mi van vele, hiszen mégis csak az én vérem. Sajnálom, hogy ilyen a kapcsolatod az anyukáddal, az én kapcsolatom sem jó az enyémmel, bár talán ennyire nem rossz de bízom benne, hogy én sosem leszek olyan a gyerekemmel, mint amilyen sokszor velem (volt) az anyám...
2013. jan. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Mindig az leszek, míg élek. Én ezt látom az én családomban is.

Anyukám anyukája 83 éves. A nagyobbik lánya kórházba került, de mert mama beteg, nem nagyon részleteztük neki, hogy mennyire súlyos a baj. 3 vagy 4 napja volt kórházban, mikor mama, aki alig bír szegény menni, fogta magát, felöltözött szépen, fogta a kis retikült, és közölte, hogy most vagy valaki beviszi a lányához, akit ő szült és látni akar, vagy felül a buszra és bemegy maga!


Mikor ilyet olvasok, mint nálad, mindig összeszorul a szívem! Az egyik gimis osztálytársam anyja volt ilyen. Mindkét lánya azt kapta a 18. szülinapjára, hogy mire hazaértek a suliból, össze volt pakolva a cuccuk, mehettek Isten hírivel!


Most megyek is, és felhívom anyát, (utána anyósomat is, mert ilyenkor rájövök arra is, hogy rosszabb is juthatott volna) és megköszönöm neki, hogy van!

2013. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!