Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesség alatt nektek is...

Terhesség alatt nektek is volt olyan, hogy megszünt a mellfeszülés hányinger ugyanugy eszek mint régen (mondjuk ennek örülök)!?

Figyelt kérdés
Az nem gond ha nem eszek sokat?A baba tuti jol van?Csak olyan fura hogy nem érzek már semmit azon kivül hogy egy kicsit nagyobb a hasam:)Már ugy várom hogy érezhessem mozogni:)És tudjam hogy jol van:)14hkm:)
2013. jan. 28. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:

A mellfeszülés meg a hányinger csak a hormonátállás miatt van, egyáltalán nem gond, ha elmúlt, örülj neki.


Enni meg annyit egyél, amennyi jólesik, ha sokat eszel, akkor csak TE leszel kövér, a gyereknek meg semmi haszna sincs belöle - egy terhes nönek max. 10%-kal kell több tápanyag, mint elötte.

2013. jan. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, minden rendben van. Természetes, hogy egy idő után megszűnnek a tünetek. Most abban az időszakban vagy, amikor a kismama nem is érzi, hogy terhes. Idővel meg már érezni fogod a mozgást is. Türelem.
2013. jan. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De jó neked irigyelek :) Én még csak 8 hetes vagyok , jaj de várom már hogy nekem is vége legyen a rosszuléteknek.


hCG ingerli a kemoreceptorokat, és ez okozza a hányást, rosszulétett ami 12-13 héten elmúlik. Hormonátálás :). Boldog Babavárást :).

2013. jan. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!