Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok segíteni terhességgel...

Szilvuszka kérdése:

Tudnátok segíteni terhességgel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A kolleganőm kisbabát vár, a 6-7 hétben van,tegnap volt dokinál és hallották a szívhangját a picinek. DE nagyon aggódik,mert nehezen jött össze neki a baba,hirtelen megszűnt a mellfeszülése,hányinger és ez miatt teljesen kivan,hogy biztos valami gond van. Kérlek Titeket,hogy bíztassátok őt a hozzászólásaitokkal,hogy kitudjam neki nyomtatni és olvasni tudja. Nagyon köszönöm!:-)

2012. aug. 2. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem akkor van baj, ha pecsételni vagy vérezni kezd. Addig nincsen gond. Nem vagyunk egyformák, lehet ő még eleget rosszul. :) Lehet meg is unja. De azért Boldog babavárást kívánok neki! Ja és ne stresszeljen, azzal biztos csak árt...
2012. aug. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első baba? Mert ha már volt egy terhessége, lenne összehasonlítási alapja. Én pl. az első terhességemnél nagyon hányós voltam, a másodiknál egyáltalán nem (akkor elvetéltem) és most a harmadiknál megint hányós voltam, most vagyok 27 hetes. Nálam sajnos bejött, hogy ha nincs hányinger, akkor baba sem. De nem vagyunk egyformák, van, akinek egyáltalán nincs hányingere és szép egészséges babája van. Ez alkati kérdés. Ha tegnap még minden rendben volt, nem utalt semmi vetélésre, akkor megnyugodhat, szerintem. Inkább arra kell figyelni, hogy vérzés, hasgörcs ne legyen, illetve ha lenne, nyomban kórház. Azt nem tudom, mennyire nyugtattalak meg, drukkolok erősen, hogy minden rendben menjen!
2012. aug. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem szabad aggódni, az elejétől kezdve beszélni kell a babával, hogy fejlődjön szépen, ügyesen, simogatni kell, ez nagyon fontos!

Én sem voltam rosszul, örüljön neki, majd visszatér a hányinger, ha annyira hiányzik :-) pozitívan kell hozzáállni!

Boldog babavárást!!

2012. aug. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem semmiféle rosszullétem nem volt hál'istennek :) Viszont pecsételő vérzésem volt. Voltam dokinál, írt rá kúpot és elmúlt. Azóta is minden rendben. Az én tapasztalatom az, hogy nem szabad mindenen aggódni. Örülj neki, hogy elmúlt a rosszullét. Valaki a legvégsőkig szenved, de van olyan, aki ha nem tesztelne észre sem venné, hogy terhes. :)

Egyet jegyezz meg: Ha boldog vagy és gondtalan, akkor a babád is az. Boldog babavárást!

18 hkm

2012. aug. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak par napig tartottak a tunetek,semmi gond az eg vilagon,18 hetes vagyok azota :)
2012. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ugyanigy voltam mint a barátnőd, hányszor pánikoltam és rohantam orvoshoz emiatt... De a 12.heti Uh után megnyugodtam, és már vártam hogy elmuljanak a tünetek, amik csak a 14.héten multak.

Szóval üzenem a barátnődnek, hogy VALÓBAN jönnek-mennek a tünetek, akár óráról órára vagy napról napra is. Saját tapasztalat.

Élvezze a babavárást!

21 hetes kismama.

2012. aug. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!