Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerinted a nők az "otthon...

Szerinted a nők az "otthon királynői" vagy a "dolgozó női" főszerepet szeretik jobban?

Figyelt kérdés

2013. jan. 28. 13:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Ki ezt, ki azt. Az életszakaszainkban is más-más van előtérben, hol ez, hol az.

Én most az otthon királynője vagyok:))Most ez sokkal jobb, mint dolgozni járni, egyelőre, később változhat.

2013. jan. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Minden nap robotoló munkáslány, és/vagy az arisztokrata nő könnyű és kényelmes élete?
2013. jan. 28. 13:40
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
mert aki otthon van gyeden vagy gyesen, annak arisztokrata élete van?
2013. jan. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Te csak ezt a két lehetőséget tudod elképzelni???
2013. jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Könnyű és kényelmes? Van neked gyermeked?
2013. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Se arisztokrata, se robotoló munkáslány. Megbecsült feleség, 3 gyerekkel:)
2013. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 krisztivan ***** válasza:
85%
Ha a párom keresne annyit,hogy itthon maradhatnék akkor szívesen tenném.Egész nap van mit csinálni itthon is.Főzni,sütni imádok és a család is szereti enni.Rendet tartani,tenni is jó dolog.Attól mert itthon voltam,még dolgoztam rendesen:-))
2013. jan. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%

Én királynő, és dolgozó lány is vagyok kegyben. A férjem külföldön dolgozik, hogy jól éljünk (szóval anyagilag királylány vagyok), viszont rám marad minden itthoni teendő! Gyerekek, háztartás, egyéb intézni való, stb... (ez a dolgozó lány énem)

Mind a kettőt imádom, és élvezem.

Dolgozó lány sajnos létezik anélkül, hogy királylánynak érezné magát. Viszont szerintem az a királylány aki nem érzi magát dolgozó nőnek, az nem érdemli meg a "királyságot"!

2013. jan. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
56%

Bocs, de szerintem az a királynő, akinek nincs gyereke, egész nap semmi dolga, mert a férje, párja annyit keres, hogy ő egész nap tud csavarogni, fodrászhoz, kozmetikushoz járni, barátnőzni, vásárolgatni. Még főznie se kell, mert rendeli, vagy étterembe jár, vagy valaki megcsinálja helyette.

Illetve, ha van gyereke, akkor van egy dada, vagy bébiszitter, aki csak a gyerekkel foglalkozik. Ja és persze, bejárónője is van.

Na, az a királynő.

2013. jan. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
29%

Kedves 9.!


Az a királynő aki úgy viselkedik ahogy írtad, az hamar elbukik (vagy nagyon szerencsés). Viszont az aki tesz azért hogy a birodalma minél erősebb, és harmonikusabb legyen, (lehetőleg saját erejéből), az érdemli meg az igazi "királynő" jelzőt!

8. voltam

2013. jan. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!