Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is van itt, akinek olyan...

Más is van itt, akinek olyan rossz alvó a gyereke, hogy nem tud mellette nappal házimunkát végezni, mert felébred minden hangra?

Figyelt kérdés
Tény, hogy csendes környéken élünk. Próbáltam már bekapcsolva hagyni a tv-t mert azt mondták, a csendes altatás az oka, de csak rosszabb lett. Senki nem érti meg, hogy nem tudok mellette mosogatni, takarítani, mert egy pohárcsörrenés, vagy, hogy leöblítem a fürdőkádat egyből felkelti és oda a napom... Múltkor rászántam a tv-s dologra 2 hetet, hogy hátha megszokja, de nem. Mivel lehetne próbálkozni?
2013. jan. 28. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmivel.


Nekem mindegyik ilyan volt kicsinek.

a nagy most ha bealszik olyan mélyen alszik hogy bomba is robbanhat azt sem veszi észre.

A kicsi még csak 7 hós de már kezd jobb lenni a helyzet, de ö is mindenre ébred.

Èn ki is neveztem az alvás idöt pihenönek.

2013. jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a kicsi?

Én sokat tevékenykedtem magamra kötött babával, sokszor bele is aludt, és nem kellett alvásidőben "hangoskodni", illetve szinte mindenhol tud(ott) zajban is aludni, rajtam is, és akkor is ha máshol voltunk(vendégségben, rokonoknál..).

2013. jan. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem is szoktam olyankor takarítani. Max összepakolok, felsöprök, felmosok. Hangos munkát nem végzek. Ez a kis idő nekem is pihenés. Most még kihasználom, mert 2 mellett nem hiszem, hogy lesz ilyen...
2013. jan. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A nagy 4 éves, a kicsi 1,5. Rám kötve nem igazán tudott mélyen aludni egyik sem, önállóan meg nem alszanak el a mai napig. Altatni kell őket. Egy nyugodtabb, elalvós babánál ez adott, hogy ha elalszik magától zajban, akkor nem ébred fel.
2013. jan. 29. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!