Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X epil teszt megbízható...

X epil teszt megbízható szerintetek? (2 darabos-499 ft) Vagy inkább próbáljak mást? Egyik nap halvány pozitív,2 nappal később semmi. Azt olvastam itt egy "tapasztalt tesztelőtől", hogy általában a kettőből egyik mindig rossz. De melyik? :S

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem tökéletesen bevált. 6 nappal nemvárt előtt pozitívat mutatott. És nem volt téves :)

9hkm

2012. febr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt használtam én is csak én 1db-ot nekem is elöször halvány csik lett és most itt mocorog a pocimban :) .
2012. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezt használtam én is csak én 1db-ot nekem is elöször halvány csik lett és most itt mocorog a pocimban :) . és én délutánibol csináltam

26hkm

2012. febr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is csak olyan van otthon, de eddig mindegyik negatívat mutatott. (Nyilván ez nem a teszt hibája.) De én is azt hallottam, hogy megbízható.
2012. febr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én mindkettőt reggeliből csináltam, és mégis eltérő az eredmény...nem értem. még ha az első lett volna negatív, a második halvány, akkor ok. de így...nem létezőt nem mutat ki általában a teszt, legjobb tudomásom szerint. jajjjj, de nehéz ez a várakozás :S
2012. febr. 23. 13:33
 6/11 anonim ***** válasza:
moncsa:tesztelj ujra én most 5 féle tesztet csináltam mind pozitiv lett tegnap voltam doki semmit nem látot..
2012. febr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én mindkét terhességemnél az x-epil 2 db-osat vettem, és mindegyik pozitív lett, szóval nem volt hibás egyik sem. A helyzeted érdekes, vegyél egy másik fajtát. Hol jársz a ciklusodban, késik már?
2012. febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a fajta volt, és az első negatívat majd 2 nap múlva a második erős pozit mutatott! vegyél még egyet, vagy menj el orvoshoz, hogy megbizonyosodj! 4 hónapos lányka anyukája
2012. febr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő pozitív lett.
2012. febr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%

Nekem jókor jót mutatott - negatívnál negatívat, pozitívnál pozitívat. Nincs rossz tapasztalatom. De ilyen esetben tuti próbálnék egy másik márkájút (leginkább Clear Blue-t szerintem).


Válaszoló, akinél nem látott semmit a doki: ha csak most lett pozitív a teszted, akkor még persze, hogy nem lát semmit, ne aggódj, hanem menj vissza egy hét múlva, akkor már fog :)

2012. febr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!