Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy anyuka nem...

Szerintetek ha egy anyuka nem nagyon akarja gondozni a gyereket és mindig a gép előtt ül ( pl: a szoptatást is nagyon megunja egy olyan 10 perc után. Az normális vagy nem?

Figyelt kérdés
Csak úgy kérdezem!!!!!!!
2013. jan. 28. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
nyilván nem normális. nem a maga kényelmét kell szem elött tartani hanem a gyerekét!!
2013. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
az ilyentől el kéne venni a gyerekét, és ivartalanítani.
2013. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Persze, hogy nem normális.
2013. jan. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha depressziós, vagy magányos, vagy gépfüggő, akkor "normális", vagyis úgy mondom, hogy érthető.
2013. jan. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
A szoptatast en is untam... Mondjuk a gyereket gondozni nem okozott gondot. Kikapcsolodasnak jo a gep/vagy barmi mas is, de csak kikapcsolodasnak. Te ki vagy?
2013. jan. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
miért, meddig kellene szoptatni? A 3. gyereket már nem olyan átszellemült dolog ám szoptatni, főleg ha a másik kettő közben randalírozik. A gépet meg olykor ki kell kapcsolni, más megoldás nincs, de a kettő szerintem nem függ össze, csak ha depressziós vagy.
2013. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nem én hanem feltételezem úgy hogy!!!

Ez az első gyerek de nem nekem !!

2013. jan. 28. 20:30
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

Nem mondanám normálisnak...

Lehet, hogy depressziós, és nála ez így jelentkezik.

Elvileg a gyerek iránti érzelmek nagyon erősek, főleg az első két-három évben, amikor még a hormonok és az ösztönök uralnak.

A szoptatás alatt is olyan hormonok termelődnek (pl. oxitocin) ami erősíti a baba-mama kötődést, nem igazán szokás "megunni".


Kérdezgessétek, beszélgessetek vele, gondoskodjatok egy kis kimozdulásról, kikapcsolódásról, vegyétek át kis időre a gyereket.

Ha a helyzet nem javul napokon belül, akkor nem az unalom a bűnös, hanem gond van.


A gép meg egészen véletlen "tönkremehet", mert előfordul az ilyesmi a legjobb családban is... és kb. egy hónap, mire megjavítják, mert csak. Ha érted, mire célzok.

2013. jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Depresszió,biztosan,én utáltam a szoptatást,nem untam,ráadásul a fiam sem szerette nem is ment,az első pár hétben nem akartam a fiammal foglalkozni.Mély szülés utáni depresszióm volt,fiam lassan 2 éves,de kb fél éves volt mikor olyan 85%ban elmúlt.Sokat köszönhetek a férjemnek.Kb 1 éves volt a fiam mikor azt éreztem,hogy hiányzik ha nincs velem,meg jobban elkezdtem kötődni hozzá.Ettől függetlenül kiegyensúlyozott,önálló,értelmes kisfiam van.Minden anyuka más,engem az anukszepper nem elégít ki 100%osan szeretek dolgozni,tanulni és szórakozni is mellette,pedig már nem vagyok depressziós,és nagyon szeretem a fiam.
2013. jan. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*anyukaszerep
2013. jan. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!