Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 1nő terhesen, azóta is megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1nő terhesen, azóta is megcsalja férjét minden útjába kerülő pasival. Megismerkedik velük, pár perc múlva ki a folyópartra, munkahelyi asztalon, buliban.3 gyereke van. Férjével is naponta többször. Normális ez? Tök mindegy, csak hímnemű legyen?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 09:54
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég hihetetlen, de ha tényleg így van, akkor az már betegség, nimfománia a neve. Kezelik is, csakhát magának a betegnek nincs betegségtudata. (Ugyanolyan függőség egyébként,mint a cigaretta vagy az alkohol.)
2009. jún. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
91%
Neki, úgy látszik, valóban tök mindegy...
2009. jún. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolónak: az nem biztos, hogy nimfománia. De tuti szexmánia.
2009. jún. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
100%

Te a nő vagy?

Honnan vannak hiteles infóid?

Vagy a férj, hogy tudod, hogy naponta többször?

Az emberek imádnak pletykálni.Színesítik unalmas, nyomorúságos életüket és még másoknak is bekavarnak.Ez a bónusz.

2009. jún. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:
Tényleg így van!!!Számomra is hihetetlen,ezért is tettem fel a kérdést.
2009. jún. 25. 10:03
 6/57 anonim ***** válasza:
92%

Kicsit durvàn hangzik,szinte tulzàsjépp.

Biztos vagy te benne hogy ez mind igaz?Làttad a két szemeddel,tanuja voltàl mindennek,vagy csak hallottad több embertöl.

Mert akkor nem mindegy.

Lehet megcsalta a férjét terhesen,mert a férjével nem volt minden szép,nem volt minden rendjén.

Az hogy ennyi pasival megcsalta ahogy leirod,nekem elképesztö,miutàn terhes is.

Nos én férjnél vagyok,és még fiatal,söt van egy pici babàm is,de flörtölni én is szoktam.

Ha bemegyek egy gyorsbüfébe és a kiszolgàlo sràc ràm mosolyog,én is visszamosolygok,söt megmondom a nevem,ha kérdi,és beszélgetek vele,de ez nem jelenti azt hogy megdugott az asztal tetején.Vagy van egy idösebb férfi akivel rendszeresen talàlkozok.Szegénynek meghalt a felesége,és nincs senkije.

Elszoktam vele menni meginni egy kàvét,de eszem àgàban sincs vele szexuàlis kapcsolatot létesiteni(még ha sajnos sok rosszakaro szomszédom azt hiszi is...)

Nem tudom kije vagy ennek a nönek.

Ha a férje,akkor ülj le vele és beszélgess a dolgaidrolgondolataidrol öszintén.

Ha viszont csak egy külsö személy vagy,akkor szerintem nem a te dolgod ezzel foglalkozni.

2009. jún. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:
Az illető nőről olyanok mesélték ezeket, akik egymást nem ismerik, csak ezt a nőt.
2009. jún. 25. 10:09
 8/57 A kérdező kommentje:
Egyébként én nem vagyok ekkora "K", én sem állok le pasival bármit is csinálni.A felvetésem ebből indult ki, hogy ennek a nőnek a szóban forgó életvitele baromira furcsa, ha csak saját magamból indulok ki, hogy nem pasizok a partnerem mellett!! Sőt ha szingli vagyok, akkor sem fekszek le azonnal azzal a pasival, aki épp a közelemben tartózkodik!
2009. jún. 25. 10:11
 9/57 anonim ***** válasza:
100%
Mesélni sokmindent lehet, attól még nem biztos, hogy igaz amit mondanak.Épp tegnap mesélte a lányom, hogy miféle mocskos dolgokat terjesztenek róla, épp azért, mert nem jár akárkivel, ezért bosszúból eláztatják.Savanyú a szölő.A pletyka pedig mocskos dolog.
2009. jún. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:
Szerintem EGYMÁST NEM ISMERŐ SZEMÉLYEK NEM BESZÉLHETTEK ÖSSZE ÉS MONDHATJÁK TÖK UGYANAZT erről a nőről... Szóval erről ennyit. NEM ZÖRÖG A HARASZT, HA NEM FÚJJA A SZÉL....
2009. jún. 25. 10:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!