Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babasírás miatt feljelentés?...

Babasírás miatt feljelentés? Nektek se normálisak a szomszédok?

Figyelt kérdés

[link]

10 hónapos baba miatt jelentette fel a saládot a bácsi.


Azt hiszi a szülők csak babasírás mellett tudnak jól aludni,vagy mi?


2013. jan. 29. 10:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Ők meg jelentsék fel a bácsit zaklatás miatt.
2013. jan. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

simán fel lehetne.

Tv-ben is mutatták,bácsinak erre a célra vett hosszú botja van,amivel üti a plafont.

2013. jan. 29. 10:08
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem mindenki tisztába van vele, hogy egy szerencsétlen vén hülyéről van szó, aki nem tudja már mit kezdjen magával. Csak hát, ugye a bürokrácia....
2013. jan. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Én mint szomszéd, még kérném a bíróságot, hogy vizsgálják ki a bácsit, hogy egyáltalán beszámítható állapotban van-e, ép e még az elméje?
2013. jan. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Nekem ugyan a sírásért és a hangoskodás miatt nem szóltak. Viszont az orrszívás miatt igen. Kegyetlen szemétnek neveznek, amiért kínzom a gyerekeket az orrszívással. Elmegyaráztam nekik, hogy muszáj kiszívni, mert nagy baj lehet belőle. Mert a kisebbik lányom még nem tudja fújni sajnos(1,5 éves)

Egyszer azt is mondták, hogy kihívják a rendőröket, ha éjjel szívom neki.

2013. jan. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Hát feljelentés még nem kaptam, de szóltak már, volt hogy délelőtt 10 órakor egy vendég jött fel, hogy ő aludni akarna, csináljak már valamit a gyerekkel (akkor 2 éves), meg lehet neki tanítani, hogy ne rohangáljon. Nem fogtam vissza magam, azóta sem láttam.
2013. jan. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

Hát engem elkapott a hányinger az öregtől, mikor láttam a tv-ben. Döngeti a mellét, hogy ők is felneveltek 2 gyereket...ezek szerint nem sokat volt a gyerekei közül, ha nem tudja, hogy mivel jár!

Az a felháborító, ha tényleg foglalkoznak a hatóságok vele, és meghurcolják szerencsétleneket, egyszerűen azért, mert élnek :(((

2013. jan. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Panelban lakunk mi is, sajna megáldott az ég egy nemnormális szomszéddal minket is. Két gyerekem van, most 4,5 és 3 évesek, a kisebbik egy igaz nagyoneleven fiú, a lányt se kell féletni, nem mondom, hogy rosszak, csakhát gyerekek. Persze értlemes szabályokat betartatok velük pl nincs labdázás a lakásban, nem rohangálunk ész nélkül, a legóval a nagyonvastag játszószőnyen játszhatnak, a folyosón nincs rohangálás kiabálás stb... de így is van hangzavar néha, ami asszem természetes is két ilyen korú gyereknél. Ez a szomszédunk rendszeresen megfenyeget a rendőrséggel, még a gyámüggyel is, szintén orrszívás alapján hogy kínozom a kicsit :)

én nem veszem őt komolyan, szépen elmondtam neki, hogy majd ha mi szombat hajnalban 4 órakor nem arra ébredünk, hogy ő nekiáll a vasradiátort súrolókefével takarítani, ha majd nem b*ssza le a redőnyét minden éjfélkor hanem eberi módon leengedi, ha majd nem k*rvaanyázik a kamasz lányával ordenáré módon minden áldott éjjel, és ha majd elhúzza két centivel a mosógépét, hogy a vascsőhöz ne érjen hozzá amikor centrifugázik, valamint nem klmapog faklumpában végig-hossziga lakásban amikor nincs leszigetelve az egész ,hanem a nyers betonra tette a járólapot, no meg a képes lesz a székeit megemelve kihúzni - na akkor majd mi is csendesebbek leszünk. Vannak időszakok, amikor nagyon be van kattanva és minden kis neszezésért is feljön, meg üti a radiátort gondolván hogy mi ezt majd figyelmeztetésnek vesszük, és van amikor normálisabb. Biztos vagyok benne, hogy nem komplett, ezért igazán nem is tudok rá haragudni, hisz beteg. Persze nagyon sok kellemetlenséget jelent meg minden, rengetegszer zavarja meg a gyerekek álmát, vagy teszi lehetetlenné pl a meseolvasást vagy azokat a tevékenységeket. De ne mtudok mit csinálni, nem öreg és még jópár évig mi sem tudunk elköltözni, úgyhogy nyeljük a békát.

2013. jan. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Láttam a riportot, nem a sírás miatt jelentette fel, hanem ,ert a játékai zörögnek a parkettán és ez hozzájuk lehallatszik.
2013. jan. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem írtam hogy a sírás miatt,blikken is van hogy a baba által okozott zajok miatt.

Dehát normális gyerek zajong.

Felettünk is 3 gyerekkel vannak,lehallatszik sokminden,de társasházban evidens hogy ez van.

Előző lakásban nyugdijasok voltak felettünk,néni klumpában trappolt egész nap,bácsi félig süket volt,így üvöltve hallgatta a tv-t.Társasház ezzel jár.

2013. jan. 29. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!