Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elmondtátok az édesanyátoknak,...

Elmondtátok az édesanyátoknak, hogy abbahagytátok a fogamzásgátló szedését és a párotokkal babát terveztek, vagy csak a terhességet jelentettétek be?

Figyelt kérdés
Ha csak a terhességet,azt hányadik héten mondtátok el?
2013. jan. 29. 11:09
 1/7 petera6 ***** válasza:
Nálunk kb mindenki sejtette, hogy tervezzük a babát (még mielőtt ténylegesen nem védekeztünk volna :) ). Így anyukám, és mindenki más közeli rokon és barát, már az első pozitív tesztről is tudott, ami még a nem várt előtt készült pár nappal.
2013. jan. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

mi csak bejelentettük, hogy nagyszülők lesznek. akkor már majdnem 3 hónapos pocak volt.

nem akartuk, hogy végigdrukkolják a próbálkozásokat, mert szerintünk az olyan idegesítő, ha állandóan azt kérdezik, hogy mi van, terhes vagy már?

meg ez már a mi családunk, és ők már kicsit 'kívülállók' ebből a szempontból.

így is állandóan aggodalmaskodtak, ami fárasztó is tud lenni egy idő után, főleg, hogy problémamentes volt a babavárás.

2013. jan. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Édesanyám íratta fel mindig a tablettámat (nekem se időm, se energiám nem volt, neki meg közel volt és a sajátját is ment mindig íratni), így muszáj volt szólnom neki, hogy ne kérjen több receptet. Ennek ellenére még maradt egy levél tabletta és egy kiváltatlan 3 hónapra szóló recept :-D Rá egy évre már csak a 12. hét után tudta meg, hogy jön az unoka!
2013. jan. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudta anyukám, hogy ráálltunk a baba témára, ahogy azt is elmondtam Neki,mikor pozitív lett a teszt. Szerencsére a kettő között csak 2 hónap telt el.
2013. jan. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem tudja, hogy próbálkozunk, de azért, mert évek óta kezelésre jártam, PcOS-IR, stb. ezt elég nehéz a család elől titokban tartani. Ha nem lett volna gond, semmi, akkor én a 3. hónap után mondtam volna el, amikor tudok képet is adni róla. Most negyedévente rákérdeznek, hogy hogy állok, milyenek az eredmények, mik a tervek, stb. Kicsit szomorúbb így, de ilyen az élet!
2013. jan. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem így mondtam el azért. Annyit mondtunk, hogy készüljön, mert lehet, hogy következő évben nagymama lesz.
2013. jan. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
Nem mondtam el. Tudta hogy vettük fel hitelt és vettünk házat, ebből azért lehetett sejteni hogy lassan gyereket is akarunk. De mivel PCOS vagyok, nem voltam biztos benne hogy egyáltalán összejön, és nem akartam hogy csalódjon. A terhességet is csak a 12. héten a kombinált teszt után mondtam el, pont anyák napjára esett, nagyon örült :)
2013. jan. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!