Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Masoknak is gyakori a magas...

Masoknak is gyakori a magas prolaktin szint?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem egy ideje mar nagyon magas a prolaktin szintem..

A normalis 1.2-19 ng/ml de sajnos nekem a legutobbi vizsgalat utan 55.94ng/ml..kiirt az orvosom brocriptin gyogyszert,es nem tudom hogy merjem e elkezdeni..

Masoknak tapasztalatok?Maradando ez?Lehet majd gyerekem?Helyreall ez a szintem?

Valaszaitokat elore is koszonom.


2013. jan. 29. 16:43
 1/6 A kérdező kommentje:
..illetve nekem nem jon valamifele tej a mellembol.
2013. jan. 29. 16:47
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem szoptatás után maradt magas, én is ezt a gyógyszert kaptam,nagyon jó volt. 2 hónap múlva jött a babánk aki már 9 hónapos lassan. Jó adagolásban akár 2 hét alatt rendbetesz, fokozatosan kell elkezdeni a szedését és az abbahagyást is fokozatosan kell végezni. Ráadásul ez nem hormontartalmú szer, nagyon jó.
2013. jan. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

oo..Gratulalok a babahoz!☺

Az en orvosom egybol azt mondta,hogy napi 2 szemet szedjek..

neked is ennyi volt a napi adagod mar kezdeskor is?

2013. jan. 29. 17:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha felírta a doki, szedjed, ahogy előírta. Ha nem áll be az érték a helyére, addig a baba is várat(hat) magára.
2013. jan. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia most néztem csak, hogy kérdeztél, bocsi. Nekem is napi 2-t kellett szednem de kb. 5 napra jutottunk el idáig. Napi féllel kezdtem, aztán reggel felet, este felet, aztán reggel 1 egész, este felet és végül reggel 1, este 1. Ugyanígy kellett abbahagynom is. ÍGy nem voltam rosszul tőle és a fokozatos abbahagyás abban segített , h ne ugorjon vissza magasra. Nem tudom, hogy aktuális-e még a válaszom, de én a helyedben rákérdeznék a dokinál erre. Sok sikert.
2013. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hat biztos ra fogok kerdezni..nekem 4 dobozzal irt fel a doki,en ezt eleve sokkalom..

Most tartok 1 doboznal,de gondolom,mivel nekem ennyire magas 1 doboz nem hozta meg helyre,ugyhogy beszedek meg 1 dobozzal es aztan elmegyek a nogyogyaszhoz.

Eleve hamarabb nem is tudnek,mert el leszek utazva,remelem nem csinalok semmi hulyeseget.

Koszonom a valaszod :)

2013. febr. 23. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!