Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » ABC Design és Jané babakocsi...

ABC Design és Jané babakocsi közül melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Altípust még azért nem írtam, mert az még további pontosításra szorul... ABC-ből a 4Tech, vagy a Rodeo tetszik, Janéból csak a Nomadról tudom, hogy az ülő baba szembefordítható (ez nagyon fontos szempont nekünk).
2009. szept. 3. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk Jané Nomad van, és bár nagyon meg vagyunk vele elégedve, de a sportrész nem fordítható szembe. Vagy én csinálok valamit rosszul? A mózessel szemben voltam, a hordozóval is, de az "ülő baba" háttal van nekem.

További hátránya, hogy iszonyú nehéz, majd megszakadok mire felemelem, ugyanakkor mindenben megfelel a legmagasabb biztonsági követelményeknek, autóban beköthető a hordozója is, a mózes is, és persze mindemellett szép kocsinak tartom, de ez nyilván nem az elsődleges szempont.

Tetszik, hogy be van építve a szúnyogháló, van esővédője és pelenkázó táskája. Az ABC Designról nem tudok nyilatkozni, nem ismerem.

2009. szept. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ABC Design Rodeo babakocsink van. Teljesen meg vagyunk vele elégedve, viszont amit az előző hozzászóló írt a Jané babakocsiról, hogy nehéz, az erre a kocsira is vonatkozik. Tömegközlekedésre, lépcsőn való cipelésre nem a legalkalmasabb. Minden egyéb tekintetben teljesen meg vagyunk vele elégedve, könnyen irányítható, kényelmes. A mózeskosara csak úgy tehető fel, hogy lásd a babát, de én csak így használnám, a sport része pedig mindkét irányba felhelyezhető.
2010. jan. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk Jane Nomad babakocsink van, nagyon tetszik és mindig is ilyent szerettünk volna. De most, hogy használjuk, nem biztos, hogy kiadtam volna ennyi pénzt rá...Kisfiam 3 és fél hónaposan 7 kg, ha fel van öltöztetve (így télidőben), szorongva fér el csak a szűk mózesben. A kosárrészhez pedig nem lehet normálisan hozzáférni. És igen, elég nehéz üres állapotban is.

A sportrész nem szembefordítható ennél a tipusnál, bár ez nem is nagy baj, hadd nézelődjön.

Amúgy a töréstesztje a legjobb, nagyon szép, könnyen kormányozható, a kerekei stabilak. Sok a tartozék is hozzá.

2010. jan. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A mózese valószínű azért szűk (nekünk nem volt az), mert csak így nyújt biztonságot az autóban. Ha a gyerek ide oda csúszna a támlák között, az veszélyes lenne, még ha bekötöd is.
2010. jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!