Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől lett kevesebb és rövideb...

Mitől lett kevesebb és rövidebb a menstruációm?

Figyelt kérdés
eddig 5 napig tartott múlt hónapban 2 napig tartott,utána csak pecsételgettem:S most pedig tegnap megjött nagy görcsökkel,és ma már alig vérzek:S ez befolyásolhatja a gyerekvállalást?
2013. febr. 3. 18:06
 1/4 anonim válasza:

Biztosan befolyásolja, hisz nem pontos a peteérésed. Ha gyereket szeretnétek, akkor mindenképpen használj valami kiegészítő eszközt. Úgy értem fertility tester, vagy hőmérőzés, ami segít a pontos időpontot kiválasztani.

Nem tudom hány éves vagy, a rendszertelen menses akár a menopausa jele is lehet. Van, akinél korán beköszönt. De ha meg túl fiatal vagy, akkor meg épp hogy még talán nem alakult ki a ciklusod rendszeressége. Sok oka lehet, legjobb, ha felkeresel egy nőgyógyászt, s akkor biztosat tudsz.

2013. febr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok,13 éves korom óta menstruálok mindig pontos volt és rendszeres:S 2 hónapja ilyen:S és nem tudom mitől:S
2013. febr. 4. 15:03
 3/4 anonim válasza:

Előző vagyok. Azt gondolom, mindenképp menj el dokihoz, mert oka van, hogy felborult a ciklusod. Gondolj arra, hogy ha babát akarsz, (még ha nem is most, hanem csak később) legyen rendben ez a fontos dolog. Mert akár egy egyszerű felfázásnak is lehetnek olyan szövődményei, következményei, amik befolyásolhatják a későbbi babaprojektet.

Öreg rókaként mondom, nagyon keserves amikor nem akar a baba összejönni. Ne kockáztass semmit, egy vizsgálat és máris biztosat tudsz. IRÁNY A DOKI BÁCSI!

2013. febr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm,értettem:)
2013. febr. 5. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!