Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 éve szedek fogamzásgátlót....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve szedek fogamzásgátlót. Lehetséges, hogy emiatt egyre kevesebb és rövidebb ideig tartson a menstruációm? Tudom, hogy normál esetben is kevesebb gyógyszer mellett. De nekem már szinte nincs is.

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és egy ideje szedtem már. De most egy éve szedek megint. És most hónapról hónapra egyre kevesebb,és egyre rövidebb ideig tart. Most is megjött és épp,hogy csak pecsételő vérzésem van,igazából még betétet sem kéne használnom,csak tisztaságit. Terhes nem vagyok mert csináltam tesztet. Milyen lehetséges okai lehetnek? Természetesen orvoshoz is megyek,csak szeretném tudni,hátha járt így valaki.
2010. nov. 4. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:

"

Tisztelt Doktor Úr!


21 éves lány vagyok és két éve szedek Desorelle fogamzásgátlót. Az elmúlt néhány hónapban nagyon lecsökkent a menstruációs vér mennyisége. Mitől lehet ez?

Válaszát előre is köszönöm!


Tisztelettel: Judit


Kedves Judit! Lehet, hogy a szervezete egy kicsit unja a hormonális elnyomást. Szeretettel üdvözli Hamvas Ferenc"


Idézet az orvostudakozo.hu-ról.

2010. nov. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát ez elég érdekes számomra is. még ilyenről én sem hallottam, hogy szinte nincs is menstruáció. az tény, hogy fogamzásgátló szedése mellett kevesebb mennyiség jön, de ez már más tészta.
2010. nov. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát én fél éve szedem és nekem alig van.1 napig tart kb. és azis kis mennyiségben:S:S:S

16/L

2010. nov. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!