Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Miután este elaludt/e...

Anyukák! Miután este elaludt/elaludtak a gyermeketek/gyermekeitek, ti még szoktatok csinálni valamit?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra,hogy tévéztek,olvastok,mosogattok,főztök,összebújtok a párotokkal,beszélgettek stb. vagy már olyankor ti is lefekszetek aludni?
2013. febr. 4. 12:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

2 hónapos a lányom, én olyankor tudok nyugodtan vasalni.

Általában kicsit még netezek, aztán zuhany, TV, alvás.

2013. febr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mosogatok, főzök, ruhákat teregetek-hajtogatok, tornázom (ha még van erőm), és dolgozom éjjel. Kb éjfél körül fekszünk le mi, felnőttek.
2013. febr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémek 8-kor mennek aludni és nekünk akkor jön az életnk.

Ekkor szoktam szobabiciglin tekerni egy kört, aztán bele fekszem egy könyvvel a kádba. vagy együtt tv-nk. vasárnap férjemnek van egy sorozata mait néz, nekem szerdán van, és kedden meg mindegyönk nézi. de mindig össze bújva nézzük a nappaliban. aztán van hogy csak befekszünk az ágyba és össze bújunk (ennek szinte mindig secx a vége).

Aludni olyan 10 körül szoktunk menni, addig van 2 óra magunkra.

Ja fözni meg takarítani nem szoktam, ilyen elvetemült nem vagyok.

2013. febr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mosogatás, vasalás,ha kell konyha felmosása, tanulás (angol), beszélgetés a férjemmel (a kicsi mellett képtelenség), net, gyakorikérdések :)

Zárásként mindig olvasok, az a levezetés.

2013. febr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is úgy van hogy utána jön el az "élet" mert 3 kicsink van és mellettük kb. 3 mondatot se tudunk váltani egymással mindig van valami történés. Így mikor 8-fél9 felé elalszanak, utána jön minden más, a nap megbeszélése, vacsi, együtt fürdés, szex stb.

A tornát megoldom napközben (még itthon vagyok a kicsivel) vagy mikor jobb az idő már akkor délután futok 40 percet addig apa van velük (olyan 5.20-6 ig vagy 6.30-7.10ig)

2013. febr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbbször netezek, vagy a férjemmel TV-zünk, beszélgetünk.

Házimunkát már csak ha muszáj, pl. teregetni, vacsorai maradékot elrakni, ruhát hajtogatni, számlákat rendezni stb. szoktam, csak ami zajmentes tevékenység.

2013. febr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Legkésőbb 8-kor alszik a kislányunk, mi pedig 11 körül fekszünk le. Ez a gyerek előtt is így volt.
2013. febr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, 8-kor megy a gyerek aludni, mi utána még mindenfélét csinálunk, sokszor nézünk valami filmet, vagy csak simán beszélgetünk akár órákon át, én ilyenkor szoktam olvasni is (elsősorban a kádban :D ), netezek, tanulok, ha kell valamit (egyetemre járok), de van, hogy ilyenkor állok neki sütit sütni, mert így jön az ihlet :D
2013. febr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
Persze. Még átmegyek szüleimhez. Után hazajövök párommal vagyok tergetetk, mosok, kutyátsétáltatok, netezek, tv-zek.
2013. febr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha elaludt a fiam, akkor már csak a férjemmel foglalkozom. Beszélgetünk, vacsorázunk, tévézünk!
2013. febr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!