Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A párom megbánta a 3. tervezet...

A párom megbánta a 3. tervezett babánkat. Ilyenkor mit tennétek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 13:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy megbánta? Már összejött de még terhes vagy? Mekkora? Vagy megvan már és úgy mondta hogy megbánta? Mire hivatkozik vagy hogy jött ez most neki? le is akar lépni emiatt??
2013. febr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Megvan mindhárom. 2 hónapos a legkisebb. Sok neki, pedig alig van itthon. Nincs el velük, szenved látványosan, amikor itthon van.
2013. febr. 4. 13:44
 3/25 anonim ***** válasza:

Semmit!!Ez nem egy olyan dolog, hogy ha megunja vagy elege van, akkor félre tolja és kész..!!

Erre még írni sem tudok mit..talán előbb kellett volna az úriembernek gondolkozni talán..

Azt hülyeségnek tartom, hogy vedd a sátorfádat, mert ez azért nem kéne hogy egy megoldhatatlan probléma legyen.De azért gondolom hogy ez fáj neked, mert ebből is látszik hogy egy anya máshogy áll a gyerekeihez..

Lehet van valami egyéb problémája is, és ezért ilyen.Szoríts rá egy kis időt egy nap, és beszélgess vele.

2013. febr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
De ezt mondja is vagy csak te látod így? Mondjuk az eleje valóban elég nehéz (nekem is 3 van, elég kicsik) és sokat melózik/melózott a férjem akkortájt is szóval mindent sokkal rosszabb színben láttunk én is ő is, (mondjuk nálunk nem tervezett volt a 3.) valahogy meg kéne próbálnod segítséget szerezni vkit hogy néha kettesben le tudjatok lépni (tudom hogy most még főleg ha szoptatsz ez nem nagyon kivitelezhető) de őszintén nem csodálom ha kiakad bármelyik fél is hiszen 3 gyerek iszonyú nagy feladat felelősség és gond. Persze öröm is nyilván.
2013. febr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
mondja:(((( mindennap
2013. febr. 4. 14:07
 6/25 anonim válasza:

Akkor kellett volna jobban meggondolni, amikor terveztétek nem beszéltétek át rendesen vagy nem gondolt bele teljesen?

Szerintem beszéljétek meg hogy mi változott miért akarta akkor és most miért nem akarja? Lehet hogy akkor máshogy képzelte el a helyzetet, de ezek szerint rád hárul a kicsi és a két nagyobb gondozása, szórakoztatása plusz a házimunka a férjednek előbb-utóbb be kell segíteni az nem mentség hogy nem akarta a legkisebbet ezért nem játszik a két nagyobbal se. Próbáljátok megbeszélni, nézze pozitívabban, hiszen még egy aranyos kisemberrel bővült a család akit 1 évvel ezelött ő is akart!!!

2013. febr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Szia!!! Szerintem még nagyon az elején vagytok, adj neki időt! Nálunk a tervezett 2. baba volt nagy sokk a férjemnek, az elején szinte nem is vett róla tudomást... Én is rossz passzban voltam a szülés után, rögtön beteg lettem, így a nagylányunk ellátása nagyrészt ráhárult... Közben dolgoznia kellett... Egyfolytában mondogatta, h 3. nem lesz...

Most a kicsi 5 hónapos, és egy ideje rendbe jöttek a dolgok. Néha ő fürdeti, és hallom, hogy beszélgetnek.

Biztos a te férjed is belejön majd, az eleje embertpróbáló lehet.

Fel a fejjel!!!

2013. febr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Hát, megkapná a magáét...
2013. febr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Vannak nehéz idők az tény, imádom a gyerekeimet de néha én is mondok ilyet, hogy egy időgépet akarok, meg hogy jobban át kellett volna gondolni, és néha elkárhozok és azt mondom hogy megbántam. Szegyen nem szégyen én bevallom, utána megbánom de hirtelen vagyok és kijön belőlem. Hát egy férfit nem is csodálok. Biztos ő is bánja utána nem?
2013. febr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Mondtam, hogy hogy mondhat ilyet. Erre módosította, hogy a 3 gyereket bánja, elég lenne 2 is. De külön-külön mindegyiket szereti.

Ő délkörül elmegy, legkésőbb 16kor és hajnalban jön haza. Így dolgozik. Délelőtti sétánál van velünk, házimunka rám hárul. Én is fáradt vagyok, én is sokszor kivagyok, mégsem mondanék ilyet soha. Még dühből, kilátástalanságból, elkeseredésből sem. Nehéz, nekem is az. Nagyon. Kicsit éjjel-nappal szoptatom, csak legyen csendben, hogy a nagyok alvását ne zavarja. Nincs segítségem, mégsem mondok ilyet.

2013. febr. 4. 14:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!