Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kezdte úgy valaki a második...

Kezdte úgy valaki a második terhességet, hogy rajta volt még az elsőnél felszedett többlet?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat híztam, és 10 kiló + van még rajtam.
2009. szept. 4. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

:D

Nekem nem nagyon volt választásom, védekezés ellenére jön a tesó, kb. 15 kiló maradt még rajtam az összesen 24 kilóból.

Már szinte a célegyenesben vagyok (32. hét) eddig 5 kiló jött fel a másodikkal, úgy, hogy semmit nem csinálok másképp, mint az elsővel.

Lehet, hogy így nem viseli meg majd annyira a szervezetet, mintha előbb ledobtam volna azt a 15 kilót, majd újra felszedtem volna - legalább is én ezt az ideológiát gyártottam hozzá :)

2009. szept. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok! én is így jártam, kb. 15 kg plusszal kezdtem a terhességet. most a 23. hétben vagyok, 2 kg hízással. nagyon bízom benne, hogy sikerül "szinten" tartanom magam :) nálunk is védekezés mellett fogant a kistesó, 14-15 hónap lesz a korkülönbség.
2009. szept. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Elsőt 10 éve 63 kilóval kezdtem, 81 lettem a végére (fiam 4,4 kiló), 170 centi vagyok.

Az évek folyamán, hol fogytam, hol híztam, 74 volt a max. amire felmentem és 65a min., amire le.

A második terhességemet 67 kilóval kezdtem tavaly, felszedtem 12 kilót (lámyom 4 kiló volt, én diabéteszes), szülés után megint 67 voltam.

Azóta feljött 2 kiló, pedig 6 hónapja csak szoptatok.

Úgyhogy most leálltam a mértéktelen édességzabálással, helyette sok gyümölcs, és este 6 után nem eszem.

2009. szept. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekünk is fog-gátló mellett jött a kistesó, még nem terveztük őkelmét.

11 hós a lányom, és összesen 11 kilót híztam anno vele. Ebből 2 kg maradt rajtam.

16 hetes vagyok, eddig semmit nem híztam a tesókával.

Igaz, hogy nagyon odafigyelek a szénhidrát bevitelre, nehogy felmenjen a cukrom, viszont fehérjét, meg gyümölcsöt iszonyat mennyiségben eszek.

2009. szept. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Kedves első válaszoló! Tetszik az ideológiád.

Kisfiam 11 hónapos, és mivel még szoptatom, így fogyózni sem akarok. Viszont a kistesó tervben van, és nem hiszem, hogy addig le tudnék fogyni. Első terhesség alatt 30 kilót híztam, és attól félek, hogy ha a másodiknál is ennyit hízom, akkor majd úgy gurítanak be a szülőszobára. :-(

2009. szept. 4. 12:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az elsővel 30 kg-ot híztam. Mikor a másodikkal terhes lettem, kb. 10 kg volt rajtam. Azzal nyugtatgattak, hogy aki sokat hízott, az másodjára okosabb, és nem hízik annyit. Aha! 35 kg-ot sikerült...
2009. szept. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Anyukámnál úgy alakult, hogy az első babával (velem) harmincvalahány kilót szedett fel. A másodikkal tizenpárat, míg a harmadik gyerekével végig fogyott, 52 kilóval ment a szülőszobára.

Remélem én is ilyen tendenciát mutatok majd.

Üdv: első

2009. szept. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!