Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek szülés...

Van itt olyan akinek szülés után lett pajzsmirigy alulműkôdése? Hogyan szültetek, és tudtatok szoptatni?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert kíváncsi vagyok, hogy pl akinek indított szülés volt oxitocinnal, az nem zavarhat be a hormonháztartásnak pl? Lehet hogy tök hülye gondolatmenet, de az első babám normálisan született semmi gondom nem volt utána szoptatással sem, és a fogyással sem olvadtak le a kilóim pedig duplaanyi volt rajtam mint a második babánál. Másodikat oxival szültem, egy dekát nem fogytam csak híztam, és bár hiába volt tejem a babaámnak valamiért nem kellett, kínkeservesen kihúztuk 5 hónapig, majd megváltás volt a hozzátáplálás. A babát kivizsgálták vele semmi baj nem volt, hogy miért nem eszik. És azóta ki is derült hogy alulműködő lettem, és nem megy a fogyás....
2013. febr. 6. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is a második babámmal lettem alulműködéses. Nekem épp fordítva volt az elsőnél volt kínszenvedés a szülés oxi stb. a szoptatás is egy rémálom volt nagyon fájt sokszor alig volt elég a mennyisége de küzdöttünk. Végülis 1 éves koráig szopott de nem volt egy nagy élvezet.:(

A második simán minden beavatkozás nélkül született ügyesen szopizott első perctől kezdve nagyon jól csináltuk a dolgokat valahogy:))) 4 hónapos volt mikor kiderült a betegségem (volt rajtam 10-15 kg plusz) Nem igazán ment a fogyás de amíg szoptatok nekem sose mozdulnak a kilók. Aztán vége lett a szopinak, a gyógyszert is jól beállították és onnantól belevágtam a fogyókúrába nem céloztam meg túl gyorsan nagy eredményeket és elkezdtem futni és nagyon megszerettem.

Fél év alatt ment le 10 kiló még hátra van hat de most a télen megtorpant a dolog de ne baj, igyekszem tartani amit elértem és tavasszal nekiugrok a következő hat kilónak. 176 cm vagyok és most 70 kiló.

2013. febr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem terhesen derült ki, kaptam letroxot, mert egyszer már elvetéltem pm zavar miatt:( Természetes úton szültem, minden rendben ment!Szoptatás alatt is szedtem, majd elhagytam a tablettát!Ha érdekel leírom priviben, hogy áll vissza gyógyszer nélkül az érték, és akkor fogyni is fogsz!

2013. febr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!