Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikortól használtátok az...

Mikortól használtátok az Avent 2-es etetőcumiját? AR-es tápszert milyen etetőcumiből kapja a babátok?

Figyelt kérdés
most vagyunk 1 hónaposak és eddig az Avent 1-es cumijából ettünk,de evés végére mindig elkezd besűrűsödni a tápszer és úgy vettem észre,hogy emiatt fel is húzza magát,mert nem úgy jön az evés vége felé a kaja az üvegből!a leírás szerint a 2-es cumit már lehet 1 hónapos korától használni neki...van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?van olyan aki szintén AR-es tápszeres és 2-es Aventos etetőfejjel eteti a babáját?
2013. febr. 6. 16:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Én elég sokáig használtam az Avent 1-est, talán 3-4 hós korukig, mert nem akartam, hogy faljanak, ha egyszer úgyis buktak folyamatosan, mint a lakodalmas kutya. Utána váltottam kettesre, mikor már 130 ml körül ettek.


Igen, az AR az nagyon sűrű, ezért én mindig úgy kevertem ki, hogy feltettem babavizet melegedni, és mikor már elég meleg volt, beleraktam a kimért tápszert, és kézi habverővel elegyítettem, így rövid időn belül sima lett, és később sem állt össze. Ahogy rakod a tápszert, úgy kell máris keverni. Szükség esetén kicsit hűtöttem a tápit, ha túl meleg lett így. De tény, hogy azzal a módszerrel ezt nem lehet elérni, hogy belerakod az üvegbe a vizet és a tápit, aztán összerázod, akkor tényleg egybe fog állni.

2013. febr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!