Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák melyik a kedvenc...

Anyukák melyik a kedvenc öblítőtök? Mitől lesz igazán illatos vagy épp baba illatú a ruha?

Figyelt kérdés

van valakinek valamilyen házi praktikája hogy lehet még illatosabb ruhákat varázsolni ?

az enyémek olyan semmilyen illatúak....

(nem kell szenzitív vagy baba öblítőt mondani, rendes is jöhet)


köszi!


2013. febr. 7. 14:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én a coccolino tiare flower and red frutits-t használom. nagyon intenzív az illata, tartós is.

állítólag ha raksz ecetet az öblítőhöz, akkor puhábbak lesznek a ruhák, és az illatuk is tovább megmarad :)

2013. febr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Coccolino sensitive és coccolino vanilia&orchid
2013. febr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kék Silan!

Amikor még terhes voltam, ezzel öblítettem ki a babaruhákat, és ugye megmaradt bennem az illat. Azóta is ezt használjuk! :)

2013. febr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én a fehér Coccolino-t szeretem a legjobban, most is ezt használom, pedig már öt éves a fiam, de a túl intenzív illatokat nem szeretem a ruhákon, ez olyan pont jó, kellemes, nem tolakodó. Ráadásul a férjemnek amúgy is elég érzékeny a bőre, úgyhogy már csak emiatt is megmaradtam a sensitive öblítőnél.
2013. febr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Silan sensitive, nekem tetszik az illata, olyan babás:)
2013. febr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a Gabi babaruha öblítőt használom.IMÁDOM.Sokáig megmarad az illata,és nagyon nagyon kellemes.Olyan igazi baba illat.
2013. febr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem használok ilyen lanolinos, krémes, zsíros, öblítőket, amióta a mosógépszerelő a gép belsejéből olyan trutyit szedett ki, mint a megdermedt puding, persze tele szöszökkel és jól beposhadva! A mosógép már nem tudott öblíteni, mert a pudingos trutyi mindent eltömített és büdös volt a gép belseje.


Én csak folyékony mosószerrel vagyok hajlandó mosni és ecettel öblíteni. A gépem belseje tiszta, illatos, a ruháknak visszafogott mosószerillatuk van, nem az a fojtogató öblítőszaguk.

2013. febr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na meg nekem az se bizalomgerjesztő, hogy egy vegyszert, a mosóport egy másik vegyszerrel öblítsek ki a ruhákból.
2013. febr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Tegyél illatkendőt szekrénybe, attól mindig öblítő illatúak lesznek a ruhák.

[link]

2013. febr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!!! :))
2013. febr. 7. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!