Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tehetek a szomszéddal, ha...

Mit tehetek a szomszéddal, ha most kezdte befejezni a szerkezetkész lakását fölöttünk, és a kisfiam már nem egyszer arra kellett, hogy felébredjen, hogy fúrnak, vésnek, kalapálnak?

Figyelt kérdés
Pl most is ezt csinálják. (szombat reggel 8-kor). Már szóltunk nekik, hogy pici baba van, legalább hivjanak fel minket, hogy elmenjünk itthonról. De ezt meddig szokás tolerálni? Tudom, neki is meg kell csinálnia a lakásását, csak nagyon kellemetlen :(
2009. szept. 5. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel sajnos nem tudsz mit kezdeni. Ha szóltál nekik és még így sem csendesedtek, akkor csak tűrni tudsz. :( Én is hasonló cipőben járok, sok a gond a felettünk lakóval, iszonyú zajosak. Mi is többször szóltunk, de semmi.

Sajnos ki kell bírni az ilyen időszakokat.... :( esetleg másik szobában altatni a babát. Mert azt sem lehet hogy folyton elmentek otthonról...

2009. szept. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyire zavaró,nem tudsz mást csinálni,mint kivárni amíg befejezik.Ha többet dolgoznak,hamarabb készen lesz.Gondolkodj az ő fejével:gondolom ő is szeretné minél gyorsabban befejezni,és sajnos ez hangos.:(
2009. szept. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást :) Igen, most én is ebben bizom, hogy túlesünk rajta állitólag legkésőbb a hó végéig... Jobb, mint az orditozós szomszéd, az sosem múlik el....
2009. szept. 5. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!