Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet megakadályozni,...

Hogy lehet megakadályozni, hogy felébredjen éjjel a saját mozgására?

Figyelt kérdés
Hasra fordul, a feje emelkedik, elkezd mászni és mire magához tér, már ül. Nappal, ha alszik, fel is áll, mire felébred, csak ezt éjszaka a hálózsákban nem tudja kivitelezni. Lehet tenni ez ellen valamit?
2011. jan. 5. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit. :( Mennyi idős? Mert ha ezeket a nagymozgásokat most tanulta meg, akkor bizony gyakorolgatni fogja egy ideig. Sok baba szinte "kényszert" érez arra, hogy éjjel gyakorolja, amit nappal megtanult. Mintha félnének attól, hogy elfelejtik. :))
2011. jan. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Én éppezért angolpólyában altatom,van amikor a kezeit is belekötöm.Nemigazán szereti,de legalbb nem piszkálja fel magát állandóan.
2011. jan. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért szerintem 7-8-9 hónapos gyereket már nem tudsz angolpólyába belerakni...
2011. jan. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Nem kényelmetlen neki a pólya? 9 hónapos egyébként - hát nem mondom, hogy most tanulta, mert már 7 hónaposan felállt. Viszont négykézláb még csak mostantól halad (5 hónapos korától hason kúszott).

Őszintén szólva azért eléggé szimpatikus gondolat az a pólya... Amikor nap közben melléfekszem, hogy elaludjon, akkor is sokszor lefogom a kezét és a lábát, mert csak kalimpál és nem tud elaludni. Viszont ilyenkor kb. kettőt nyekken, és abba is hagyja, nem hisztizik, nem feszegeti, nem sír. Szóval annyira nem lehet neki kényelmetlen.

2011. jan. 5. 08:23
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy nem azért nyugszik meg mert lefogod,hanem mert érzi a közelséged.Meg kell érni minden gyereknek az alváshoz.Úgy ahogy enni meg kell tanulnia egyedül,úgy aludni is.Nekünk természetes dolog hogy becsukjuk a szemünket és alszunk,de nekik még nem.Úgy gondolom,idővel meg fog oldódni,nekem 11 hónapos lányom 1 hete alszik el egyedül,most érett meg rá...
2011. jan. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a "baj", hogy nagyon hosszú ideig nem volt gond az egyedül alvással. Eléggé el is lettünk kényeztetve mi, szülők... :-) Most meg csak nézünk sértődötten, hogy mi van.
2011. jan. 5. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!